SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD WPC Econo V2 - Pytanie [Smak]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4850
Witam. Ostatnio zamówiłem sobie SFD WPC Econo V2, smak: Cappuccino i Malina. Przed samym zakupem przeglądałem forum i używałem szukajki, odnosząc się do starych tematów o smakach w/w białka i opinii w samym sklepie, znalazłem strasznie mało o zakupionych przeze mnie smakach, ewentualnie opinie i oceny były podzielone - jedni sobie chwalili, drudzy mówili, że np. malina jest za słodka lub nie smakuje dobrze z wodą, zaś drudzy, że jest "zaj**ista".

Ktoś pił powyższe smaki i może sie jakoś odnieść do nich, ewentualnie powiedzieć coś z własnego doświadczenia? ;)

Dzięki wielkie z góry!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
maline piłem, dla mnie dobre,
bałem sie troche ze bedzie lipa bo smak raczej nie standardowy i roznie to bywa z takimi smakami nawet w drozszych bialkach ale milo mnie zaskoczyło,
cappuccino nie piłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4850
Niektórzy oceniali maline na 3.5/5, zaś druga ze stron na 5/5, a nawet zdarzali się tacy co dawali 6/5, którzy mówili, że białko jest przepyszne zwłaszcza z mlekiem.

Co do smaków owocowych innych niż truskawka, to jestem raczej sceptykiem, ale jeżeli mówisz, że malina Cie miło zaskoczyła to powinienem być również zadowolony, bo nigdy nie brałem niczego innego oprócz Vanilli, Karmelu i Czekolady, także zobaczymy

Co do Cappuccino to czekam na kogoś kto próbował, bo jestem ciekaw czy takie dobre jak czytałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Cappuciono, Biała czeko, Toffi , dla mnie smakowo git, kokos też. Ale Malina jak dla mnie -1/5 smakl tragicznie chemiczny. Jak widzisz, co człowiek to opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4850
Vaadeer - wiesz, zalezy wszystko od człowieka i jego kubków smakowych. Ja np. nie narzekam, bo wiem o tym, że to nie jest prawdziwy koktajl tak jak w Macu czy kupny szejk na bazie prawdziwych owoców i wzmacniaczy smaku, tylko odżywka białkowa, która ma spełniać cel w postaci uzupełnienia niedoborów w diecie i ma spełniać jakieś kryteria jeżeli chodzi o makro/mikro.

Nie oczekuje smaku typu "WOW! Ale zaj**iste, ale jako taki, żeby nie był zły, nie odrzucał, ale przy tym fajnie i przyjemnie się piło

Z resztą, zobaczymy jak mi podejdą te dwa smaki i się zgłosze w dziale opinii.

/P.S Widzisz, tutaj dam Ci przykład, że ile ludzi tyle opinii. Mówisz, że kokos albo biała czekolada git, a jedni piszą, że trąca gorzkim smakiem, jest chemiczne lub za mało czuć smak tylko sam proch lub też że białko nadaje się do wyrzucenia, bo się go w ogóle nie da wypić. Także trzeba stestować i zobaczyć czy danej osobie posmakuje czy nie

Zmieniony przez - RiseMeph w dniu 2014-08-02 22:05:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko polecacie

Następny temat

Mega pobudzenie i jakaś pompa.

WHEY premium