SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtrenigowki dobre suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 807
Siemanko :)
U mnie nadal masa ale ostatnio mam zastój,kreata odpada bo miesiąc po cyku jestem,do sedna sprawy...
Szukam jakiejś odżywki supla która wpomoze budowanie masy ale i pomoże w osiągnięciu siłowych taka ala przedtrnigowka? Dobrze się na tym nie znam bo nigdy przetrenigkowek nie brałem :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile Ty youtube lat trenujesz? Ile już supli zjadłeś? Jaki masz trening?
Nie porównuj dzieciaka, który mówi że ma ciężki wf do siebie - bardziej doświadczonego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
witaj, moze dorzuc beta alanine?
Kreatyna i beta alanina bardzo dobrze współgrają
http://potreningu.pl/articles/167/kreatyna-i-beta-alanina-polaczenie-idealne
wiec pomysl może o dodaniu beta alaniny do kreatyny
np.
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Beta-Alanine_Endurance_Max-opis33649.html

pozniej mozesz kontunuowac cykl na betce solo
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 807
Szczerze liczyłem na Twoja odpowiedz :D tylko ze cykl na krecie juz skończony :( wiec brać teraz tylko bete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699807
Może moja odpowiedź Ci się nie spodoba ,ale ja proponuje zrobić sobie przerwę w suplementacji,
Masz 16 lat ,więc możesz wykorzystać swój potencjał i budować masę z odpowiednią dietą i treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 807
Nie czemu, dzięki za odpowiedź rada większego zawsze się przyda :)
Przemyśle to :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 73 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 354
jem nowy unstoppable v2 i jest git, aczkolwiek nie działa tak jak poprzedni, jak nie próbowałeś jeszcze przedtreningówek a bardzo chcesz to zacznij od tych najtańszych i najsłabszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 807
Najsłabszych masz na myśli np? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234866
w wieku 16 lat mysle, ze max beta alanina powinna Ci wystarczyc plus ewentualnie dobra kawa przed treningowo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 807
Dzięki za rady wszystkim zakupie bete :) stosunkowo niedroga takzetez na wielu plus :) pozdrowienia dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaka kawa i beta??
Ma 16 lat
On po treningu musi lekcje odrabiać
A tak będzie siedział skołatany i drapał twarz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 77 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 807
Skoro zjechalas na temat szkoły...
Szkoła to tez wf który daje nieźle popalić a trenuje przecież w przeciągu całego weeknadu.. jeski6musze wstać o 6 i i w tym dniu 2 godz wf a potem trening to nie ma mowy o progresij ciezaru..
Dlatego chciałem zapytać o przedtrnigowke a dostałem odp o lekcjach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na redukcje

Następny temat

Przedtreningówka do wyrzucenia czy da się jeszcze coś z nią zrobić?

WHEY premium