SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o rade (wszystko jest napisane, dieta itp)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
Witam. przedstawie wam moja diete plan treningowy i cele jakie mam zamiar osiagnac prosze o skomentowanie i doradzenie.

18 lat 172cm wzrostu 80kg 2 i pol roku juz trenuje obwod w bicepsie 37 jestem po cyklu na monohydracie, na klate biore 80kg

moj trening
pon plecy i kaptury
wt przerwa
sr klata
czw przerwa
pt bic i tric
sob bary i nogi
nd przerwa

dieta:
rano szklanka mleka kanapka lub bulka z szynka serem jakims pomidorem czy czyms co jest dostepne
2gie sniadanie najczesciej w szkole tez jakas bulka czy kanpka
obiad ziemniaki mieso warzywa
przed silownia 100-250gram ryzu 100gram kurczaka mleko
po silowni tak samo
kolacja 2 jaja serek wiejski szklanka mleka


a wiec tak waze te 80kg to troche duzo jak na 172 cm wzrostu choc nie wygladam grubo, oprocz twarzy, tylka i nog.

a wiec jutro dostane rowerek stacjonarny i mam zamiar robic aeroby rano przed sniadaniem i po treningu silowym co do tego zaczne robic a6w poniewaz moim celem jest spalenie tluszczu na brzuchu na boczkach i na dole co wy na to ? i przy tym nie chce spalic sobie miesni skomentujcie tez moja diete. czekam na rady. z gory dziekuje :)

___________________________
no pain no gain

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
A więc tak polecił bym ci FBW , jest świetny na redukcji . CO do diety to jest fatalna, poczytaj i ułóż coś lepszego. Śniadanie to najważniejszy posiłek dni i powinien być najbardziej kaloryczny, za dużo mleka dajesz. Posiłki najlepiej żeby miały ww na śniadanie i w porach około treningowych, a na kolacje daj białko i tłuszcze np. ser chudy i oliwę. I oblicz sobie zapotrzebowanie i rozkałd b t ww i popraw dietę

Zmieniony przez - misterjo w dniu 2009-06-12 23:28:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Dieta do rozpisania od początku. Wylicz zapotrzebowanie kcal i b/t/w i ułóż pod to dietę zgodnie z zasadami, które znajdziesz w postach podwieszonych (10 wskazówek żywieniowych i Podstawy układania diety).

Co do treningu to pomyśl o FBW. Odnośnie Twojego obecnego planu to raczej ciężko będzie zrobić efektywnie barki jeśli dzień wcześniej robiłeś triceps. Jak już split, to połącz piątek: barki triceps, sobota: nogi biceps.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
ciagle nie dostalem odpowiedzi na pytanie. co do treningu to co miesiac zmieniam teraz wybralem ten trening, poprzednio robilem plecy z bicem klata z tricem bary z nogami, za miesiac znowu zmienie. a co do diety to staram sie jak moge ale nie zawsze są pieniądze na lepsza diete... czekam na odp na moje pytanie.

pozatym mam nowe pytanie co do mojej diety moglibyscie mi napisac ile wegli na kg ciala jest? bo nie moge znalesc na sfd szukalem juz. wiem ze 1.8-2.5 bialka tluszczow ok 30% ale nie wiem ile wegli

Zmieniony przez - mike_dtk w dniu 2009-06-13 09:48:53

Zmieniony przez - mike_dtk w dniu 2009-06-13 10:01:12

___________________________
no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Redukcję możesz zaczynać od węgli na poziomi 2,5-2,8g i potem schodzić do 2.0g dodając tłuszczy.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1264
ok dzieki :P

___________________________
no pain no gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopalacze

Następny temat

dieta do sprawdzenia

WHEY premium