SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prop od razu po Clomie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zaczynając od początku.
W styczniu jadłem epi z LGI pierwszy tydzień 30mg, a potem 5 tygodni 40mg. Po skończonym cyklu zjadłem opakowanie AI Stoked i DAA na "odblok" (jako rzekomo epi nie wymaga clomidu). Cały czas czułem się z dupy i po odbloku zrobiłem badania:
Testosteron całkowity (norma 280-800 ng/dl) - 8,28 (tak, przecinek jest ok)
Testosteron wolny (norma 8,8-27,0 ng/l) - 1,74
Estradiol (norma 8-43 pg/ml) - 6
FSH (norma 1,5-12,4 mIU/ml) - 2,1
LH (norma 1,7-8,6 mIU/ml) - 1,9

Więc poszedłem do endokrynologa, który zlecił mi badanie nasienia, wyszło w miarę ok i potem przepisał mi Clostilbegyt 10x1. Po 10 dniach zrobiłem badania.
Testosteron całkowity - 476,20
Estradiol - 79
FSH - 3,2
LH - 6,0

Czyli odżyłem trochę. Endokrynolog stwierdził, że dobrze reaguję na kurację i przepisał mi kolejne 50! tabletek Cloma. Zjadłem na razie dopiero drugie 10 i planuje zjeść tylko kolejne 10 i zrobić badania i jak będzie wszystko si, to odstawić Clom. Bo chyba 2 miesiące na Clomidzie to drobna przesada?

Przechodząc do meritum. Czy jak skończę w sumie te 30 dni na Clomidzie i jeśli wyniki będą ok, to mogę od razu przybić propa, czy muszę robić jakąś przerwę?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
mozesz przybić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tren

Następny temat

Winko + clen + meta - w jaka firme celowac ??

WHEY premium