SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Projekt redukcja z Activlab vol. 1.0 Orzyk14 & Antek098!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
podniesienie parametrów wydolnościowych. Tłuszcz będzie redukowany na o wiele niższym tętnie również, ale chodzi też o kondycję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1465
Mam robić cardio na 120 czy wyższej intensywności?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
wysoko, bo trzeba też zadbać o Twoją kondycję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
byłeś na stoisku i nie podbiłeś powiedzieć, ze Ty to Ty? No wiesz Ty co?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27140
Można wiedzieć czemu mają służyć tak wysokie węgle na redukcji ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
rozkręcamy metabolizm, leptyna musi być cały czas wysoko. Organizm się zblokuje, gdy nie ma energii, gorzej też się będzie regenerował co za tym idzie będzie trzymał więcej wody, wolniej przeprowadzał reakcje związane z redukcją tkanki tłuszczowej, wszystko spowolni, gdyż nie chce się pozbywać zapasowej tkanki tłuszczowej jako swojej energii więc trzeba mu dać wyraźny powód do redukowania tłuszczu i niejako go trochę oszukać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1465
No nie dostałem żadnego info, że mogę podejść po coś ciekawego... damn it :-/ trochę zrąbałem heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1465
LEG`S DAY
Przed treningiem crea shot 2.0 i fire starter + po5g BCAA i glutaminy i w 1,5l wody rozpuściłem ISOACTIVE
5MIN rozgrzewki na bieżni i na sucho(przysiady itp.)

wypychanie palcami na suwnicy pionowej 4x21 40kg
przysiady bułgarskie z hantlami 5x30 1 seria 20ruchów 10kg sztangielek +10ruchów 5kg kettel, 2 serie z kettlami 5kg, 2 serie z hantlami 2kg
przysiady ze sztangą na barkach 5x12 40 50 50 50 50
przysiady z hantlami 1x42 (drop 21) 22,5 hantel drop na 14
zbieranie grzybków 5x12 8kg
+ plank 2x2minuty nie dało rady i zrobiliśmy 4 razy po 1 minucie

5g mixu kreatyn,BCAA i glutaminy

35minut na bieżni. Średnio tętno 145. Starałem się być na tętnie 140-160. Średnia prędkość 6,1km/h ale szedłem ciągle na 10 lub 15stop.
Po cardio rozciąganie.

Odczucia
Co do wrażenia z supli activlabu na początku treningu byłem mocno pobudzony i czułem mrowienie . Wypychanie zrobiliśmy na pionowej suwnicy, bo lepiej wchodzi w łydki ćwiczenie, ładnie puchną! Następnie były przysiady bułgarskie. Bardzo fajne ćwiczenie!!! Mocno czułem czwórki do 16 powtórzenia, a potem miałem ogień w dupie i na dwójkach! Każdą serie traktowałem jako karę za torta itp. Te ćwiczenie najbardziej mnie zmęczyło i najwięcej czasu zajeło. Potem był przysiady ze sztangą. Ciężar nie za duży, ale po wcześniejszym ćwiczeniu w nogach 0 sił i serce też nie wyrabiało. Dlatego w 1 serii 40kg teraz starałem się schodzić bardzo nisko, aby był kąt 90stopni. Te ćwiczenie robiliśmy na zmianę i poszło szybko. Następnie był przysiady z hantlami. Czułem już cały trening w nogach i było na prawdę ciężko zejść w dół... Zbieranie grzybków jak na wcześniejszych treningach zrobiło swoją robotę.


class="link" target="_blank">


Trening siłowy trwał 75minut. Długo, ale dużo czasu zajęły przysiady bułgarskie.

Teraz już czuje, że jutro z łóżka nie zejdę

A tak wyglądał dzisiejszy jadłospis


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
lepiej, ale tłuszcz miałeś mieć tylko w pierwszym posiłku i koniec. Nic więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 125319
Wypychanie palcami - bardzo ładnie.
Przysiady bułgarskie - noga wykroczna musi być dalej wysunięta, ściągnij mocno łopatki, odwiedź barki w tył, głowę podnieś i dopnij mocno tricepsy efektem czego będzie lepsza stabilizacja ramion i pozycja techniczna zrobi się bardziej ciasna.
Przysiady klasyczne - jest poprawa, ale nadal wstajesz plecami, staraj się schodzić możliwie jak najgłębiej. Aczkolwiek już mi się podobało.
Przysiady z hantlami - ściągnij łopatki, odwiedź barki w tył, głowę podnieś. Schodź w dół stabilnym, kontrolowanym ruchem. Pomoże Ci w tym właściwa kontrola oddechu: przy fazie negatywnej nabierz dużo powietrza do płuc, co podniesie klatkę piersiową i stworzy równowagę względem dolnej części ciała. Przy fazie pozytywnej wypuszczaj powietrze przez cały zakres ruchu albo po prostu już się mocno drzyj na całą siłownie i twardo do przodu!
Zbieranie grzybków - bardzo ładnie, tylko jak już opuścisz sztangielkę to wysuń ją jeszcze dodatkowo poza linię palców u stóp. Przy końcu fazy pozytywnej dopnij mocno pośladkiem.
Plank - super Ci to wyszło, cała przepocona koszulka mówi sama za siebie, staraj się trzymać pośladki i głowę na jednej wysokości.


Aby tak dalej, będzie super!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Odzywki jak stosowac Prosze o pomoc !!

Następny temat

Projekt redukcja z Activlab vol. 1.0 Karolinaa1 & PawelSzevc

WHEY premium