SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wyprostowaniem nogi w górze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
Hej wszystkim,

Mam dosyć nietypowy problem, otóż leżąc na plecach jak podnoszę wyprostowaną nogę to zaczyna ciągnąć po kolanem i ciężko to idzie. Kiedyś jak byłem u lekarza, który sprawdzał moje plecy, mam niby skoliozę i chodziłem na rehabilitacje, ale ten prywatny lekarz niby jeden z lepszych w Polsce mówił, że to jest w tak niewielkim stopniu skrzywienie, że nie ma co się tym przejmować. Wracając do tematu, to zwrócił na to uwagę, ale nie uznał tego za coś ważnego, coś tylko wspomniał o nerwie kulszowym o ile dobrze pamiętam. Przez lata trenowałem taekwondo, czyli sztukę walki opierającą się głównie na kopnięciach, byłem mały i gibki zawsze, później zacząłem szybko rosnąć, czy to może być powód? Zacząłem mieć problemy z kopnięciami na wysokość głowy, pod kolanem zawsze ciągnęło mnie. Oczywiście na koniec pytanie czy można coś z tym zrobić, trenować przestałem już z różnych powodów, ale ogólnie staram się jeszcze ćwiczyć, do tego trochę biegam na dłuższe dystanse.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
moze poprostu jestes slabo porozciagany i to nic wiecej jak skrocenie/przykurczenie grupy kuklszowo-goleniowej miesni?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 16
Problem w tym, że rozciągałem się kilka razy w tygodniu, a problem tylko narastał, może to ze względu na intensywny wzrost? Aktualnie tak szybko nie rosnę, czy codzienne rozciąganie się rozwiązało by ten problem? Wiem, że dziwne pytanie, ale normalnie z niczym innym w kwestii rozciągania się nie mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
trzeba jeszcze wziac pod uwage kwestie, ze wiekszosc osob rozciaga sie w sposob nieprawidlowy.
jak wykonywales rozciaganie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenie z lekkim kręgozmykiem

Następny temat

Izotek a skutki uboczne w szczególności stawy

WHEY premium