SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem. Ból w barkach ! ;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 713

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Witam ;]

Otóż mam taki problem. Ćwiczę w domu i gdy robię ćwiczenia na barki ale tez pompki i ćwiczenia na triceps to czuje kłucie w barkach.

Czy wiecie czym to może być spowodowane i jak się bólu pozbyć?

Proszę o pomoc. Z góry dzięki ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4261
do lekarza, nie lekcewarz tego, ja zlekcewarzyem lekki bol do momentu gdy nie moglem z bolu zasnac. Gdy cos boli to do lekarza!

.tutaj chodzi o pasje
..tutaj chodzi o siłe
...tutaj chodzi o moc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 227
Ale może da się to jakoś zwalczyć bez lekarza. Może to stan przejściowy. Pomocy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
takie pytania jak twoje karool993 poprostu mnie rozwalaja!!! czy myslisz ze są czardzodzieje, jasnowidzowie??? to moze byc spowodowanie 1000 powodów, a ty sie pytasz dlaczego, bezsens..... kto ci odpowie na takie pytanie , no pomysl troche, to ja sie ciebie pytam, dlaczego boli mnie kolano jak chodze???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW trening poczatki

Następny temat

Pierwszy trening - do poprawy?

WHEY premium