SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poziom tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4838
Gdzie w wawie moge sprawdzic ile mam na sobie tluszczu? Bardzo mnie to ciekawi:)

I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w większości dobrych klubów fitness maja wagi z pomiarem elektronicznym

dietetycy, lekarze sportowi, trenerzy gdzieniegdzie posiadaja kalipersy do pomiaru tłuszczu i też wykonują taki pomiar

czasami na ulicy lub w supermarketach stoja ludziska mierzący poziom tłuszczu ręcznym urządzonkiem

nowej generacji urządzenia rentgenowskie i rezonansu magnetycznego też posiadają możliwość takiego pomiaru

możesz również zmierzyć sobie sam - kupując miernik na allegro lub korzystając z mybodycomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w aptece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm, ciekawe - nie widziałem no ale rzadko bywam w aptekach ... a czym mierzą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4838
Juz sobie zmierzylem za pomoca mybodycomp :) Nie wiem na ile ta metoda jest precyzyjna ale chyba jest w miare ok. Wyszlo mi 14.39% tluszczu. Thx za pomoc

I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W aptekach są takie wagi, z takimi rączkami za które sie łapie rękami. Po chwili wyskakuje ci coś jak paragon i tam pisze: ile ważysz, ile masz ew. niedowagi czy nadwagi i jaki jest poziom tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli bioimpendancja, oki, dzięki za info.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
A za takie cos sie placi??

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jezeli jest to w aptece wolno stojaca waga, to raczej sie placi

mozesz ewentualnie sprobowac na AWFie jezeli masz wejscia, znajomosci...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
Nie, bezpłatnie jest w wielu aptekach, a pani w okienku daje żeton, wystarczy u nich cos kupić.

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 718 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12789
W aptece w hipermarkecie nieopodal stoi takie cuś na co się staje i łapie rękoma. Pytałem babkę na jakiej zasadzie to mierzy tluszcz, i mierzy stosunkiem wzrostu do wagi. Czyli chyba baaardzo niemiarodajnie.
A było to coś takiego: http://apteka.kalisz.pl/image/corazon.jpg 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SER BIALY-CZY WARTO??????????????

Następny temat

oliwa z oliwek...(kurczak) prosze o rade!!

WHEY premium