SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powrót do ćwiczeń - kompletowanie sprzętu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 406
Witam.

Postanowiłem powrócić do ćwiczeń. (Mam 20 lat, wcześniej ćwiczyłem przez 2 lata - niestety poprzez kilka sytuacji przestałem ćwiczyć przez rok). Od tygodnia znów ćwiczę, i postanowiłem, że wyposażę sobię od nowa domową siłownie. Na początek pragnę zaznaczyć, że jestem idealistą (wiem, że to głupie, ale jeśli wyposażam siłownię w sprzęt danej firmy - to się jej trzymam). Przeszukałem mnóstwo forów, aukcji, odwiedziłem kilka sklepów sportowych - wybór padł na firmę THORN. Na początku chcę sobię zakupić ławeczkę. Zaznaczam, że jedyne co chcę osiągnąć to ładnie wyrzeźbiona, proporcjonalna sylwetka, a co za tym idzie - nie potrzebuję ławeczki o nośności 500kg. (info dla osób, które zechcą mi zaproponować kelton'a).

Najbardziej odpowiada mi model 7828
http://www.allegro.pl/item965649395_lawka_thorn_7828lb_7828_pod_sztange_koszalin.html
Co o nim sądzicie ? Czy taki modlitewnik jest wygodny?

Drugą opcją jest model 7810

http://www.allegro.pl/item948270798_solidna_lawka_master_thorn_body_7810_modlitewnik.html

Model ten wydaje się być nieco trwalszą konstrukcją (większa nośność) lecz z tego co widzę nie posiada skosu ujemnego (chyba że się myle - niech mnie wówczas ktoś poprawi).

Która z tych ławeczek byłaby lepsza? Proszę o odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8130
Za taka cene bys mial o wiele lepszy sprzet z marbo lub keltona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 406
Dzięki za podpowiedź, ale tj. wspomniałem wcześniej - jestem zdecydowany co do marki Thorn. (Mam zamiar następnie kupić atlas, orbitrek, rowerek, suwnice - z tego co wiem ani MARBO, ani KELTON - nie posiadają w swej ofercie orbitreków,bieżni etc.) Po za tym mam już upatrzony atlas Thorna
http://www.allegro.pl/item954361498_atlas_thorn_gy_9044_domowa_silownia_super_cena.html

Nie zależy mi na zakupie wszystiego od razu :) Wolę kompletować siłownie powoli ale systematycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Też uważam, że to podejście od dupy strony. Sprzęt to sprzęt, ma być funkcjonalny a nie takie same naklejki i tapicerki. Ja ćwiczę na absolutnych samoróbkach, maszynach o jakich nie śnił nawet da vinci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 406
"Też uważam, że to podejście od dupy strony. Sprzęt to sprzęt, ma być funkcjonalny a nie takie same naklejki i tapicerki. Ja ćwiczę na absolutnych samoróbkach, maszynach o jakich nie śnił nawet da vinci"

Niestety - nie potrafię samemu zrobić ławeczki (może i by mi się udało, ale faktycznie wyglądała by jak od da Vinci'ego i nie ośmieliłbym się wyciskać na niej więcej niż 50kg ). A tak poważnie - odłożyłem sobię troche kasy, skoro mogę sobię pozwolić na taki bajer, to dlaczego mam z tego nie skorzystać? Wiem, że nie marka sprzętu się liczy. (samemu wcześniej ćwiczyłem na lipniutkim HMS przez 2 lata, a wcześniej na 2 taboretach z deską ;) to były czasy hehe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 406
Podpowie mi ktoś odnośnie tych ławeczek? Którą wybrać? 7828 czy 7810, wszelkie za i przeciw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21281
a powiedz mi dlaczego Thorn
Marbo albo Kelton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6984
Thorna mam ale mi nie podszedł, mam tez sprzęt keltona i na razie bez zastrzeżenie, co do marbo nie miałem kontaktu, ale każda z firm ma lepsze i gorsze produkty. Za ta kwotę co planujesz wydać możesz sprawić sobie dużo lepszy sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1046 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3627
chce koleś Thorn'a niech bierze pyta tylko który model co z Wami ??

Pzdr

Magdalena Halik - Specjalista ds. sprzedaży
609-490-896
GG 3515016
[email protected]
------------------------------
http://www.sfd.pl/Obsługa_Kelton_Pani_Magdalena_Halik-t591476.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 406
Dlaczego Thorn? Otóż, z powodu który może wydawać się iście prozaiczny - po prostu ładniej się prezentuje, oraz tj. wspomniałem wcześniej - mam zamiar zakupić Orbitrek, Rowerek stacjonarny a niestety Kelton ani Marbo - nie posiadają w swojej ofercie tego typu sprzętu. Absolutnie nie neguję Keltona ani Marbo jako twórców dobrej jakości sprzętu. Wręcz przeciwnie - chętnie bym zakupił ich sprzęt, lecz gdyby posiadali wszystko co mnie interesuje. Przypomniał mi się tekst, który wzbudza we mnie w tym momencie pewne poczucie winy;)

"Typowy dzień Polaka -
Wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy.
Po uzupełnieniu żarcia o hiszpańskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje na rosyjskim gazie. Na koniec siada na włoskiej kanapie i... szuka pracy w polskiej gazecie - znowu nie ma!
Zastanawia się, dlaczego w Polsce nie ma pracy??"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 406
Przepraszam za "lecz gdyby";) zapędziłem się troszkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmik przedstawiajacy kompletowanie silki

Następny temat

malutkie pytanko (plecy)

WHEY premium