SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Powiatowa Grupa Realizacyjna

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1045
Wielkopolski (Poznań) Komendant Policji, powołał Powiatowe Grupy Realizacyjne. Sprawa polega na tym, że zwykli policjańci np. patrolowi, w razie jakiejść poważniejszej zadymy np. zabarykadowany menel czy inny taki, przebierają się w czarne mundury, zakładają kominiarki, shootgun do ręki i jadą odbijać zakładnika. Szkolić ma ich podobno GROM, a aby się dostać na szkolenie i test wystarczy być policjantem i... chcieć.Płacisz sam za wszystko i idziesz na ochotnika. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest to, iż na AT z komendy wojewódzkiej trzeba czekać np. 2 godziny, a tu masz po ręką własny. Co wy na to - czy to się przyjmie i czy ma szansę zdać egzamin w życiu ?

Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
w razie jakiejść poważniejszej zadymy np. zabarykadowany menel

ale sie usmialem, toz to arcypowazne wyzwanie w sam raz dla AT




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1045
Hehe. No tak trochę niefortunnie to ująłem - oczywiśćie chodzi o reagowanie w sytuacjach nadzwyczjnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Wedlog mnie to dobra rzecz.Byle szli tam ludzie ktorzy rzeczywiscie lubią to robić.A szkolić ich mają emeryotowani zolnieze gromu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Dla mnie bomba

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/27.gif[/img]SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB
SFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAMSFD JIU-JITSU TEAM[img]../../buziaki/28.gif" alt="" />
LEARN TO THINK-THEN TO FIGHT
ZRÓB SOBIE BADANIE KRWI I KAŁU- ŻEBYS WIEDZIAŁ CZY TRENING MASZ W KRWI CZY W DUPIE

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4789
Pomysl bomba. Tylko cos mi sie wydaje ze to okreslenie idzie kto chce moze negatywnie wplynac na poziom tej grupy. No ale takie ciut slabsze at do mniejszych zadan, OK.

Marzy mi sie czarny lincoln lecz jak go wyrwac wilkom, rozumiem wiec dlaczego czasami chlopaki biora winstrol

Marzy mi sie czarny lincoln lecz jak go wyrwac wilkom, rozumiem wiec Czemu czasem chlopaki biora winstrol

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 328 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4147
świetny pomysł szkolenie byłych od gromowców i zbierana grupa AT na miejscu. to dobry pomysł .

-=[https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]]=-SFD CLEAN CLUB-=[]=-SFD CLEAN CLUB-=[]=-SFD CLEAN CLUB-=[[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />]=-
-=[https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]]=- SFD FIGH CLUB -=[]=- SFD FIGH CLUB -=[]=- SFD FIGH CLUB -=[[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />]=-

Nitorus Oxide Systems

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1045
W trakcie szkolenia, kandydat jest obserwowany przez specjalistów. Na końcu wystawiają opinię czy dana osoba, może działać w takiej formacji. Może się okazać, że po szkoleniu napiszą, iż nie może funkcjonować i wtedy wraca do domu z... niczym.

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9651
Hi! U mnie w miescie taka grupka istnieje juz około 2 lat. Jezdza na szkolenia z żołnierzami GROMu i wogole ciesza sie duzym autorytetem. Zabezpieczaja tez imprezy masowe, czesto tez jezdza od tak sobie po miescie. Dzisiaj w gazecie czytałem ze zatrzymali w 4(!) grupe około 40 pijanych osob i wygladało to tak ze zajechali im droge ustawili wzdłuz jakiegos muru i 2 ich przeszukiwało a 2 asekurowało z bronia długa. Zreszta na ich widok wymiekaja wszyscy twardziele bo chłopaki sie nie ******la i przy***ac tez czasem cfaniakowi lubia....a sami sa dosc sporych rozmiarow. Co do wyszkolenia i wyposażenia to wydaje mi sie ze nie ustepuja etetowym At. Wyposażenie jak w zwykłych AT czarne kombinezony albo kamuflaz miejski kevlarowe hełmy, kamizelki taktyczne, glauberyty strzelby gładkolufe krotkiej nie widziałem. No i kazdy ma tonfe... Dałbym wam kilkanascie zdjec ale nie mam skanera:( Zrobili juz dwa pokazy swoich umiejetnosci i wygladało wszystko bardzo profesjonalnie..Oby tak dalej

>>Pokój przez siłę ognia!<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nooo, zaj.ebiście, to mi przypomina Supermena, dzielnicowy w "kryzysowych sytuacjach" np. zakładnicy w banku, zakłada czarny kombinezon, kominiarkę i rusza do akcji... Panowie, śmiech an sali, oni mają zastępować etatowe AT, robić zatrzymania w 4 osoby ? Przykłady były dobre, zabezpieczenie imprez masowych, zwijanie pijaczków pod sklepem, do tego się nadają ale jeśli ktoś twierdzi że taka grupa jest w stanie zastąpiś AT to znaczy że jest laikiem w tych sprawach. Następna sprawa, co żołnierze GROM-u wiedzą o robocie policyjnej ? Wojsko to jedno, policja drugie, wiec szkolenie policjantów przez emerytów gromu to jakieś nieporozumienie. Pomysł za***isty ale dla ludzi którzy nie mają pojęcia o prawdziwej robocie AT, powiatowe grupy są tworzone dlatego ze nie ma kasy, niedawno weszło zrzadzenie że każde województo ma mieć etatową grupę AT, więc wszystkie nieetatowe w tych woj. przeroibili na etatowe np. Opole. Według mnie każda KMP powinna mieć taką grupę, nie da się się z robić z patrolowca czy dzielnicowego AT-ka, dopiero jak dojdzie do tragedii podobnej Magdalence niektóre oszołomy z "góry" to zrozumieją. Zespół powinien się cały czas zgrywać i trenować a jeśli gliniarz ma to robić po pracy i za swoją kasę to marnie to widzę...

I najlepszy trafi na lepszego !!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czyu 15 lat to dobry wiek?

Następny temat

Ksiazki o bjj i kick-boxingu.

WHEY premium