SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Potrzebuję porady.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Cześć, wiem, że zaraz pewnie odeślecie mnie do jakichś innych postów, ale pilnie potrzebuje porady jakiegoś znawcy... Chodzi o to, że mój przypadek jest dziwny. Więc tak: aktualnie ważę 54 kg i mam 160 cm wzrostu. Jakieś 3 lata temu ważyłam 64 kg przy wzroście 157 cm. Schudłam te 10 kg, ale została mi pozostałość w postaci takiej gulki nad pępkiem. Chciałabym zacząć chodzić na siłownię, ale czy coś innego powinnam stosować. Uważam, że na dietę jestem trochę za młoda, a wagę mam dobrą i figurę też, chciałabym tylko coś zrobić z tym czymś... Proszę o poradę. Dużo tu specjalistów, więc pomóżcie. Z góry dziękuję.

Płeć: Kobieta

Wiek: 16 lat

Waga: 54 kg

Wzrost: 160 cm

Obwód klatki: nie wiem

Obwód ramienia: nie wiem

Obwód talii: nie wiem

Obwód uda: nie wiem

Obwód łydki: nie wiem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: Chodziłam do szkoły, ale aktualnie mam wakacje.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Zwykłam jeździć na rowerze i chodzić na spacery.

Odżywianie: Bardzo lubię owoce, więc jadam. Teraz zaczęłam jeść pożywienie przygotowywane na parze.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: __

Stan zdrowia: Aktualnie w normie.

Preferowane formy aktywności fizycznej: Choćby i 5 dni w tygodniu, bardzo mi zależy.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Głównie herbaty, ale nie pomogły.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Nie.

Stosowane wcześniej diety: Dieta kopenhaska, ale to nie dla mnie.

Ania

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, że kopenhaską odpuściłaś, to głodówka.
Co do diety, staraj się jeść według wskazówek żywieniowych. Polepszenie sposoby odżywiania bardzo dobrze Ci zrobi i wyjdzie pozytywnie dla organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja sadła a posiłki okołotreningowe

Następny temat

dieta do oceny :)

WHEY premium