SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie Kumplowi ;-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Czesc mam prosbe , poniewaz Mam Kumpla ktory chce zaczac cwiczyc ja nie jestem pewien czy mu dobrze doradze bo nie jest on w takiej sytuacji co ja ... a wiec Podam kilka danych

Staz - dopiero zaczyna od lekkich trenningow
Wiek - 18 lat
Waga - 90 kg prawie
Wzrost - 192cm
Cel - Treningu - mowi ze chce byc duzo silniejszy ale niechce juz tyc powiedzial ze chce fajnie byc wyrzezbiony

wydawalo by sie zeby mogl by jeszcze przybrac te 5 kg wagi zeby zaczac sie rzezbic , ale on jest taki zbity od pasa w gore , a nogi to on ma chyba chude jak to jego sylwetki wiec mysle ze spokojnie gore moze cwiczyc na rzezbe a nogi jeszcze na mase mogl by przyladowac Nie wiem napiszcie mi swoje zdanie i Trening jaki najlepszy w tym przypdaku Zgory dzieki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
masa czy rzezba to nie tylko trening ale tez dietawiec nie da sie pol tak, a pol tak. niech sie jeszcze troche chlopak pomasuje... takie moje zdanie

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-07-17 13:28:21

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-07-17 13:28:53

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
tez mu to powiedzialem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Bo jak do jego wzrostu to powinnien wazyc nawet i 100 kg i dopiero , ale nie wiem czy mu przetlumacze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
To wytlumacz mu, ze jesli chce miec ladnie wyrzezbione cialo to musi najpierw zwiekszyc mase. Jesli miesnie nie maja ciekawych obwodow to po treningu na rzezbe, zakladajac, ze niestety i troche miesni moze stracic nie bedzies ei to prezentowalo najlepiej. Szczegolne przy jego wzroscie. Ludziom wysokim jest dosc ciezko ladnie wypelnic brzusce miesniowe. A tylko takie prezentuja sie dobrze po wyrzezbieniu.
Natomiast inna sprawa, ze to on bedzie potem ogladany Wiec mozesz mu powiedziec, co mu radzimy, ale wybor i tak nalezy do niego- jesli chce rzezby to ja bedzie robil i tyle.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
oka Dzieki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

Trening na masę...

WHEY premium