SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska siatkówka dno!!!!!!!!!!!!!!!!:;/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 169
Polska siatkówka dno!!!!!!!!!!!!!!!!:;/POlska-Rosja 1:3 POlska-Włochy 0:3 wiecie co nie wytrzymałem musiałem napisac już o tym bo przecież jest to absurd jak tak można grać??:/;/powiedzcie Mi jak tak można kretyńsko grac ?:/:/z Ruskimi przegrali prowadzac 1:0 w setach i wygrywając w 2 secie 16:11 jak taki mecz można [przegrać?;/Ja oczywiście wszytsko rozumiem wszedł Baranov i zaserwował pare zagrywek takich ze ustawił losy meczu nie no spoko.Powiedziałem sobie nie no rozumiem nie zawsze sie udaje ale jutro (znaczy dzisiaj)zapewne bedzie lepiej.No i okazalo sie co znaczy Polska siatkówka na naszym kontynencie jak i na świecie.POkazali swoje prawdziwe oblicze.Moim zdaniem ten mecz z Włochami był żenujący,w roli głównej wystąpili cała nasza reprezetacja jeżeli ten zespół jeszcze można nazwać reprezentacją;/nie no Myślałem ze jescze nie wsytzkos stracone ,a tu patrze że już powinni pojechać do Polski ukryć sie czy nie wiem co zeby sie przynajmniej ludzuiom na oczy nie pokazywali po takim blamażu na ME!!;/Kontynuując....nie pozostawie suchej nitki na trenerze reprezentacji Polski Argentyńczyku Raulu Lozano;/nie no chłopie uwaga do Ciebie (niby trenerze)były założenia zeby zdobyć medal na tych ME a Ty pokazałeś że ściemniasz jak mało kto.Na poprzednich Me Polska przytnajmniej !!!powtarzam przynajmniej zajęła 2 razy pod rząd 5 miejsce z polskimi trenerami a Ty co?;/ściemniłeś wszytskim i teraz jak sie bedziesz tłumaczył?:/:/"chwilowa niedyspozycja chłopaków w obydwu meczach"?:/ nie no ja jestem za tym zeby mecze polskiej reprezetacji było kodowane bo takiego czegoś nie opłaca sie oglądac ,albo jeszcze inaczej zeby wogóle nasza drużyna narodowa nie jeździla na takie wazne imprezy jak ME,MŚ,czy też Lige Światową bo jest to dla mnie żenada;/jeżeli macie coś do powiedzenia w tym temacie zapraszam piszcie i jedźcie po kim Wam sie żywnie podoba ,bo po takim czymś zasługują na krytyke;/dzięki bardzo za komentarze które pojawia sie czuje niedługo tu bo takich kibiców jak ja (zbulwersowanych )po tym meczu nie jest mało!!Piszcie co wanmm ślina przyniesie na język!!Pozdrawiam...........................

....::::WalCz by WygrywaĆ::::...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 169
nie no wiecie powiem tak: te mistrzostwa zaliczone powinny być do nieduanych bvo te mecze mogły być wygrane(przynajmniej ten z rosją)ale może na nastepnych bedzie lepiej nie wiem moze jeszcze nie dorośli do tego zeby wygrywac tak wazne imprezy jak ME

....::::WalCz by WygrywaĆ::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
czemu dno? bez podstawowych zawodników i tak pokazali wiele. przegrac z włochami czy rosją to nie wstyd

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
moim zdaniem to jest taka polska mentalnosc jezeli ktos przegra to łajza i inne takie wrzuty na Niegi, a jak wygra to chwalimy ich w niebiosa.

Trzeba godzic sie z porazkami i cieszyc ze zwyciestw !!

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 169
tzn wiecie jeżeli sie zapowiada przed mistrzostawami ze bedzie medal znając swoich przeciwników i afiszujac sie tym że sa najlepsi to powinno dac im coś do myślenia i takze dla nas(kibiców)jakie mają oni podejscie do sprawy.Hmmmm powiadacie nie było pelnego składu?kogo nie było tego yyyy Szymańskiego?a co on by zdziałał był Żygadło xle nie gral no ale moim zdaniem powinni zejść na ziemie a nie uwazac sie za niewiadomo kogo?mówisz nie bylo wszytskich zawodników to patrz: podstwaowi przecież : Świderski,Gruszka,Murek,Wlazły,Żygadło,Pilińsku,Grzyb,Gołaś,Winiarski...no i jak nie było.A mówisz z Rosja czy z Włochami przegrać to nie wstyd,nie neguje twojej wypowiedzi ale popatrz z 2 strony jak nie teraz to kiedy mają zamiar wygrywac ?;/no kiedy:/nadszedł czas by zaczęli grać ui wygrywać w poważnych imprezach a jadąc na Me musieli sie z tym liczyć ze tam są juz same dobre drużyny a nie jakieś takie co w kwalikacjach gładko sie wygrywa 3:0 (powracając do meczu z Chorwacją)euforiaaa wsyztsko lux a mecz taki ze można byłko sie uspać spoko ze wygrali ale to tzw"suabesze".Z kim jak z kim akle z Chorwacją czy jakimiś Porugaliami powinni wygrywac nie bacząc na nic...piszcie dalej bo wiele mam do powiedzenia na ten temat bo to jesczez raz wróce do tego stwierdzenia było żenujące;/Pozdrawaiam.......

....::::WalCz by WygrywaĆ::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
wystawiajacy Zagumny i libero Ignaczak

tych dwoch brakowało najbardziej

Żygadło sie sprawdzał ale za mało środkiem grał. to było widać

a na libero to z całym szacunkiem ale Gacek to nie Ignaczak ( ktory według mnie jest fenopmenalny)

gdyby był Krzysiek to byśmy zawsze te pare piłek wiecej wybronili. te pare piłek wystarczyło by do pokonania Rosjan.

aha!!! to jak to sobie wyobrażasz, ze oni jada na mistrzostwa europy i trener co ma powiedziec? sluchajcie odpadniemy juz w grupie? to po jakiego h.u.j.a. mamy tam jechac?!! mobilizacja i wiara w siebie - wiesz co to jest?

pozdrawiam

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 169
tzn wiesz ja wiem o czym mówie bo nie raz ybło ze w najważniiejszych mprezach odpadali nie no ja poprostu nie wiem jak tak można było sie skompromitować:/Pewnie ogladałes mecz wczorajszy z Rosjanami to ja skomentuje 1 set lux walczyli do końca chociaż był już w sumie przegrany a anstepny też sieQa do stanu 16:11 no ja rozumiem ale no wiesz jest takie coś jak mobilizacja.....1 ,2,3 nie wiecej zagrywek już po tych trzech można było odebrać,heee teraz pwenie powiesz ze Rosjanie mają 1 z najlepszych bloków na swiecie jak i nie najlepszych .Ale mogli sie zmobilizowac.Dobra ok z Rosjanami ujdzie w tłumie nie?ale to co dzisiaj pokazali to nie wiem nawet jak to nazwać;/wiesz moim zdaniem powinien on zagrać i pojechac na ME chyba ze był kontuzjowany. A ignaczak no nie wiem czy jest taki fenomenalny....jest śrdeniakiem .Każdy jak już pwoiedziałem zespół który był w ME w fazie tej grupowej jest silny i na tyle diobry zeby wyeliminowac Polaków,ale tzw."niemoc"kiedy oni mają przełamać?:/;/kiedys powinien nadejsc taki dzień a oni (ludzie grający juz tam fuul czasu nie mogą sobie poradzić z taką Rosja czy Włochami.Najwyżysz czas i moment zeby z Taikimi też zaczęli wygrywac....a apropo trenera nie wiem no typ dla mnie sjt spalony .Ja wiem ze powinien powiedziec ze ok chłopaki bedzie jak bedzie jedziemy po medal a nie z takim huraa-optymizmem już zapewniać wsyztskich POlaków o tym ze już mamy medal...dla mnie to tragedia ta cała Polska druzyna .Wiesz keidyś uważałem ze dobra ME pokazą na co ich stać a teraz juz są dla mnie nizcym;/pokazali poprostu ze nie potrafią grać na Światowym poziomie,pomimo czasem grają;/

....::::WalCz by WygrywaĆ::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
Ignaczak średniakiem? no niewiem czy ktoś jeszcze na tym forum w tym przyzna Ci racje

tracenie punktów seriami od zawsze było naszą pięta achillesowa. jednak od czasu jak Pan Raul Lozano objął dowództwo widać światełko w tunelu. owszem tracą - ale już nie tyle co dawniej. ja widze tutaj poprawe. Lozano niejest skonczony !! ile on czasu pracuje? daj sie mu wykazać! nie od razu Rzym zbudowano. według mnie słusznie postapił odsuwając od gry imprezowiczów. porzadek musi byc zauważ że dla wielu młodych te mistrzostwa są PIERWSZA poważną imprezą w życiu dajmy im troche czasu a efekty same przyjdą

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
PrzeMoOLee ale Ty głupi jesteś. chcesz dyskutowac nie na poziomie to idź na forum elektronika z adminem se tam pogadaj, a nie śmiecisz tu głupotami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10857
a co nie tak z tym adminem od elektroniki?

moderator ogólnorozwojówki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 169
TY po 1 Picnic to se sam idź na forum elktronika/mówie co myśle i mam słusznosc;/a sam jestś głupi;]popatrz na siebie cwaniaku;]i nie powórnój mnie z jakimiś łomami ty;/

....::::WalCz by WygrywaĆ::::...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłka w hucie

Następny temat

TdP na żywo w internecie

WHEY premium