SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska - Kamerun

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6449

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
POLSKA - KAMERUN
11 SIERPIEŃ 20:30

SZCZECIN



Kadra reprezentacji Polski na mecz z Kamerunem:

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Przemysław Tytoń (Roda Kerkrade).

Obrońcy: Michał Żewłakow (MKE Ankaragucu), Kamil Glik (US Palermo), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Kowalczyk (Dinamo Moskwa), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Jakub Tosik (Polonia Warszawa).

Pomocnicy: Sławomir Peszko (Lech Poznań), Adam Matuszczyk (1. FC Koeln), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (Lille OSC), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa).

Napastnicy: Paweł Brożek (Wisła Kraków), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa).

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Typuje 0-0.

Czemu te ło****y przy tych nazwiskach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
1:0 dla Kamerunu

Może dlatego,że kibicuje Legii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
powołanie dla zawodnika, który jest rezerwowym Polonii Warszawa jest dla mnie dość jajcarskie z czym oczywiście możecie się nie zgodzić .. wyobrażacie sobie zawodników typu Gołębiewski, czy Tosik na EURO? Ktoś kto nie jest wyróźniającą się postacią w polskiej lidze, nie będzie mocnym ogniwem w kadrze, a Tosik w ekstraklasie nie zagrał żadnego naprawdę dobrego (tj. takiego, po którym można by powiedzieć, że się wyróźniał, był najlepszy na busiku etc.) meczu.

sympatie klubowe nie mają nic do rzeczy, jakby tak było, to "" byłaby przy Brożku i Wojtkowiaku %)

Zmieniony przez - erminho w dniu 2010-08-09 20:59:49

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Ty, a Rybus, Jędrzejczyk i Iwański to wybijające się postacie w Polskim futbolu ? Dla mnie to takie same nieporozumienia tej kadry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Rybus racja, ostatni sezon miał bardzo słaby, też bym go nie powołał

Jędrzejczyk w Koronie grał bardzo solidnie, w sparingach teraz też, z Arsenalem hat-trick ciekawe tylko, czy będzie grał w pierwszym składzie, jak wyzdrowieje Astiz, Choto i Rzeźnik ..

Iwański to wg mnie akurat dobry wybór - w poprzednim sezonie, jeśli ktoś w Legii grał dobrze, to zazwyczaj tylko Mucha, Astiz, Choto i właśnie Iwański.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
Jędrzejczyk w tamtym sezonie zagrał mniej meczy niż Tosik,
nie bronie tego drugiego, ale dla mnie są oni na podobnym miernym poziomie - choć z drugiej strony melodia przyszłości, trzeba stawiać na młodych bla bla bla.

A Iwański kopie w wentyl w za ciężkie piłki - psychol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
zgadza się, że Jędza zagrał mało meczów, w żadnym wypadku nie stoję murem za jego powołaniem, choć nie ukrywam, że uważam, iż w tym sezonie będzie jednym z czołowych obrońców ligi

Iwański jest psycholem kopiącym w wentyl - swoją drogą w ten wentyl kilka razy pięknie przymierzył, jak tutaj - http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/1,91670,7824430,Maciej_Iwanski_autorem_najpiekniejszego_gola_w_25_.html , czy z Bełchatowem , ale dla mnie to dobry zawodnik, jako jeden z nielicznych umie grać zarówno w destrukcji, a także jako typowy ofensywny pomocnik, ma dobry przegląd pola i strzał z dystansu

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Gołębiewski,Tosik to padaczka jak dla mnie,ale pewnie i tak nie zagrają
gdzie Grosicki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8875 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75096
a gdzie ja?

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Jeleń znowu kontuzja ?

<<ICI LA LUNE>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrot...

Następny temat

co wybrac?

WHEY premium