SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polska - Kamerun

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6453

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Nie przypominam sobie, przez ostatnie 15 lat, odkąd interesuje się piłką nożną, tak źle grających polskich zespołów i reprezentacji. Systematycznie spadamy na samo dno, i ku naszemu zdziwieniu ktoś jeszcze spod spodu, rok rocznie, puka...
Ciężko się podejmować jakiejkolwiek analizy gry naszego zespołu, bo wniosek nasuwa się jeden: do poprawy jest WSZYSTKO.
Smuda miał stanowić nowy styl gry, tymczasem z rozrzewnieniem zaczynam wspominać czasy Leo. Fanem Smudy nigdy nie byłem, ale nie sądziłem, że pchnie polską reprezentację w aż taką przepaść...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Niech Smuda szybko zakontraktuje nam sparing z Estonią, San Marino - moze remis podziala motywująco na chłopaków.

jojjj,Levadia Tallin pokazala ze Estończycy również mogą z kimś wygrać...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5059
Powołanie dla Balboa załatwi sprawe

Przed meczem obstawiałem własnie 2:0 albo 3:0 no i w sumie trafiłem ;] to troche żenujące że mieszkamy w 40mln kraju i mamy problem z wyjściową 11-nastką

Już za 4 lata ! już za 4 lata ! Polska będzie mistrzem świata !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3807
@up.
Tak,mamy jeszcze inne dyscypliny sportowe takie jak:kosz,ręczna,siatka,szachy......piłka nożna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale reprezentacja *Queblo jeszcze chyba nie wygrała z nami, przynajmniej ja nie pamiętam.
Ale teraz jest najlepszy czas, by przełamać się i przegrać z Estonią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 999
Ciężko z tą naszą piłką nożną... ciężko... Jak my się na tym Euro wygłupimy!! Ale przynajmniej w nich zagramy :D

Weźmiemy w ręce życie, zaczniemy budować od podstaw,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2371
patałachy brak słow

I am / I can ....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4054
hańba zeby w 4 kolejnych meczach nawet bramki nie strzelić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
dobry mecz

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolejne spotkanie z kim gramy ?

To już będą 2 ME dla nas - wow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrot...

Następny temat

co wybrac?

WHEY premium