SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poczatki na silowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Wiek 18
Waga 61
Wzrost 175
Cel do osiągnięcia Masa
Staż 5miesiecy tyle ze rok temu
Aktywność fizyczna bieganie

Witam, chcialbym rozpoczac trening, posiadam laweczke prosta obciazenie 120kg oraz hantelki.
Moglby ktos polecic jakas diete ew. jakies bialka, kreatyny oraz rozpiske w sam raz dla mnie ( czyt. poczatkujacy)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
odzuc kreatyne i inne odzywki, zadbaj o diete

masz oddzielne tematy na forum, i od diety, i od suplementacji, i od treningu, nie szukaj wszystkiego w jednym dziale

myslisz ze ktos Ci rozpisze trening diete itd. ??? to sie mylisz..

sam musisz sie postarac troche, poczytac, zlapac jakies podstawy, ulozyc samodzielnie plan i my Ci go najwyzej poprawimy, nikt od zera Ci nie pomoze, jak chcesz takiej pomocy to masz od tego dietetykow, placisz i wymagasz
to jest forum, tutaj kazdy pomaga z dobrych checi
jesli chcesz pomocy musisz najpeirw sam sie troche postarac i poduczyc, jak juz wczesniej wspomnialem

sprzet masz ok, przydalby sie jeszcze drazek i stojaki pod sztange, zebys mog robic przysiady i podciagac sie na drazku, ew. wyciskac w staniu.

poszukaj po forum, masz odpowiedznie dzialy, posty podwieszone, itd. jak sie troche rozejrzysz to znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

w prawym gornym roku forum w menu, masz wyszukiwarke

powodzenia, pozdrawiam

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1637
Na sam poczatek jak ma byc przyrost masy dal bym sobie spokoj z bieganiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
ok tez wlasnie nadtym myslalem, co do diety musi byc taka idealna? kumpel powiedzialbiale mieso,ryz na obiad na sniadanie jogurt z ryzem a na kolacje jakies ryby i mowi ze efekty same przyjda czy moze to ktos potwierdzic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3219
ja żadnej specjalnej diety nie mam tylko jem z "głową" - przemyślane posiłki i efekty są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta 70% sukcesu wg mnie !

jak nie więcej

Zmieniony przez - vizin w dniu 2009-07-26 10:43:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 281 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3219
no wiadomo, że z dieta idzie dużo szybciej ;]
ale ja jej nie mam i nie narzekam ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
mozesz jesc zdrowo i starac sie jesc duze ilosci, tym bardziej jesli jestes ektomorfikiem, postawic na weglowodany, troche bialka, porcja bialka na se, najlepiej ser bialy
z wegli - owsiane platki, ryze, kasze, chleb razowy (ale i tak unikac), warzywa!
z bialek - miesko kazdego rodzaju, jajka, mleko, ser bialy, ryby, ser zolty, jogurty, kefiry, mleko zsiadle itp.
tluszcze - tluste ryby, oliwa z oliwek, orzechy, nasiona (np. slonecznika, lnu)

posilki co 2-3 godziny, jedz takie ilosc zebys mogl jesc systematycznie, wlasnie co te 2-3h

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozycja podczas treningu hantlami

Następny temat

Wewnętrzna część klatki piersiowej - już sam nie wiem...

WHEY premium