SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po bieganiu co i ile?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2233
Witam!
Mam nastepujace pytanie:
po biegu, raczej truchtem, trwajacym 45 minut ile powinienem spozyc:
WW zaraz po (sok winogoronowy - pije 250ml tj 25g ww)?
I powiedzmy godzinke pozniej bialeczko (Whey Protein 82 Vitalmax 1 porcje tj 25g bialka)?
Dobrze jest czy za malo?
Staram sie odchudzac, jednak chcialbym aby te biegi nie byly zbyt wyniszczajace dla organizmu.
Biore thermal pro, pije kawe, zazywam male ilosci l-karnityny i hmb, multiwitaminy i spozywam malo kalorii jednak bardzo mi zalezy aby po bieganiu wyrownac pewne niedobory.
Pozdrawiam
Danielo

Pozdrawiam
Dany

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po bieganiu najlepiej wypić jakieś witaminki uzupełniające wszystko co sie straciło podczas tego wysiłku. najlepiej pić tabletki musujące VIGOR ja pije to już od pół roku i jak narazie nic mi nie jest, a co najważniejsz aż tak bardzo nie chce się jeść:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
Proponuje abyś ułożył sobie dietea białko pij po 30 min..heh a tak poza tym to ile to jest dla Ciebie mało kalorii?ciezko cokolwiek napisać skoro nie wiem jak sie odzywiasz.

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2233
Chodzi mi jedynie o zbilansowanie wydatkow energetyczno/budulcowych po bieganiu. Normalnie biegam w celu budowy kondycji i startow w biegach dlugodystansowych, jednak ostatnio zalezy mi na odchudzeniu. Chcialbym aby odchudzanie nie wplynelo destrukcyjnie na miesnie.
Malo kalorii to jest 1500 - 2000. Dieta sklada sie z platkow z jogurtem, serkow wiejskich, salatki warzywnej i jakiegos mieska (drob/rybka).
Do tego codzienne biegi 45 minut i troche brzuszkow.

Pozdrawiam
Dany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
po bieganiu wejs hmb i popij kawa a za 45 min białko w taki sposub spotegujesz spalanie tłuszczy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
zakrześ ciekawe to połączenie hmb+kawa

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
tylko nie wiem czy nie za ostro

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
w celu spotegowania spalanie tluszczy to moze lepiej kawe przed bieganiem.... HMB nie wypowiem sie bo nie wiem zbytnio, ale pewnie zalecane jest po...
ww pobieganiu 25 chyba troche malo... ja bym tak z 50 wrzucil. i tak jak ktos napisal - bialko wczesniej - 30-45 min po bieganiu

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy kawa z mlekiem działa tak samo na spalanie tłuszczu jak kawa bez mleka? Oczywiście kawa przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
nie trzeba bez mleka

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1576
Jestem zaskoczony czy kawa tak dobrze wpływa na palenie tluszczu.Doradzcie jaki srodek dodatkowo sobie kupic na spalanie tluszczu .Wymieniacie tu rózne :hmb, L- karnityne etc.Który z nich najlepszy.Doradzcie bo tez biegam po okolo 25 minut codziennie od 2 tygodni i nic nie widac .Dodam ze jestem na diecie tluszczowej , ale kalorii maksymalnie zjadam 2000.
Pozdrawiam

Tomasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
l-karnityna dziala podobno ale tylko dlugofalowo... na spalanie pomaga ze srodkow legalnych w polsce kofeina i aspiryna, a ze srodkow nielegalnych efedryna. HMB i inne takie to antykataboliki - niewspomagaja spalania tylko chornia przed spaleniem miesnie w czasie dlugo trwalego wysilku...
jesli nie masz problemow z watroba, to przed bieganiem wrzuc kawe z aspiryna, tylko idz do dzialu suplementacja albo fitness i poszukaj w jakich dawkach aspiryna bo nie pamietam

powrót do żywienia po latach przerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alternatywne przekąski

Następny temat

Jak przyjmowac SWG 4000???

WHEY premium