SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Po ATC. 15 lat, cel: redukcja.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841
Nooo to witam po raz kolejny. Dziękuje za poprzednie rady ,które okazały się bardzo skuteczne i przydatne. Jedyna zastrzeżenia mam niestety do siebie. Otóż nie dotrzymałem danemu sobie słowa. I efekty widoczne są mało imponujące ,można rzec ,że nawet ich brak(na pierwszy rzut oka). Przyznam się bez bicia! Nie trzymałem się prawidłowo planu jaki sobie wyznaczyłem i niestety nad tym ubolewam lecz moja kondycja i siła wzrosła. Zrobiłem Plan ATC(fakt wydłużył się niestety) często chodziłem na basen(nooo może nie aż tak często jak chciałem ale chodziłem dość sporo razy). Tak więc było, nie było etap początkowy mam za sobą. Ale przejdźmy do konkretów….

1) Dane: Mam 15 lat,174 cm wzrostu i ok. 70 kg wagi.
2) Ostatni rodzaj treningu: Przez 4 ostatnie miesiące(taak wiem… ) ćwiczyłem treningiem obwodowym ACT by Michail i chodziłem na basen.
3) Efekty: większa wytrzymałość, siła i przebrałem trochę na wadze nie obrastając w tłuszcz.
4) Cele: Utrata tłuszczu z ciała(a jest go dość sporo, najbardziej zależy mi na tzw. Boczkach)
5) Czas i sprzęt: Jeśli chodzi o czas mam go wystarczająco dużo ,a jeśli chodzi o sprzęt to jestem w posiadaniu: 2x8 kg hantle ; 2x2,5kg hantle ; coś w rodzaju sztangi ok. 25kg ; motylek(nie wiem czy to tak się profesjonalnie nazywa) ; ekspander; 2xŚciskacze dłoni(hmmm.. chyba wiecie o co chodzi)
6) Przeciwwskazania medyczne: Miałem uraz w obydwu kolanach, zwichnięcie rzepki także Martwy Ciąg czy duże ciężary na przysiad odpadają i inne tego typu ćwiczenia...
7) Dieta: Nie, ale nie jadłem żadnych Fast-foodów ,a słodycze starałem się jak najbardziej ograniczyć. Czasami to się udawało…


A teraz pytanie do was:
Jaki plan treningowy mam teraz wybrać na redukcje tłuszczu???

Żeby nie było ,że nic nie czytałem:
Gdzieś zobaczyłem ,że w takiej sytuacji najlepiej ćwiczyć FBW ,ale gdy zobaczyłem ów trening stwierdziłem ,że obciąża on stawy i mięsnie ,a w wieku jakim jestem to raczej niezbyt dobrze. Więc co? Kombinować coś z Treningiem Domatora czy jest jakiś plan ,którego nie znalazłem?

Aha, nie wiem czy to się przyda ale na wszelki wypadek wrzucę:
Mój ostatni post
https://www.sfd.pl/Trening_15-latka_do_korekty._Proszę_o_odp!-t369985.html
.

Pozdro!


Zmieniony przez - Crowells w dniu 2008-04-27 20:55:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841
Pomoże ktoś???
To dla mnie ważne!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla domatora (nowość :P)

Następny temat

Rozpiska cwiczen dla uprawiajacych Sport Walki

WHEY premium