SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl na Metanabolu do oceny

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 333
1.WIEK: 26 (prawie 27)
2.WAGA: 86
3.WZROST: 183 cm
4.WYMIARY:
BICEPS: 41 cm
KLATA: 116 cm
UDO: 68 cm
TALIA: 90cm
5.STAZ NA SILOWNI: 6lat
6.DIETA: bialko 3g, wegle 5g, tluszcze 1g
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nigdy
8.TRENING:
9.CEL CYKLU: sucha masa, lekka redukcja tkanki tłuszczowej
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:
11.POZIOM BF%:
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): endo
13.STAN ZDROWIA: zdrowy
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: lekkie zakola na głowie :), średnie owłosienie na ciele
15.WYNIKI SILOWE:
MARTWY - 12 x 105 kg
KLATA - 8 x 85 kg
PRZYSIAD - 6 x 85 kg

Witam, po dłuższym przemyśleniu i kilku podejściach chcę zrobić pierwszy delikatny cykl na Metanabolu.

Cykl chcę aby był możliwie bezpieczny ale z zadowalającymi efektami, skłaniam się ku temu aby trwał 4 tygodnie.
Najważniejsze to czy polecilibyście mi brać piramidalnie czy jednakowe dawki przez cały cykl. I od jakiej dawki zaczynać, myślałem o 10mg podzielonych na 3 dawki. Czy 10 mg to jednak nie będzie za mało, czy lepiej zacząć od takiej i obserwować reakcje?

Odblok i antyestrogen- Czy po dawkach 10-15 mg dziennie przez 4 tygodnie jest w ogóle potrzebny? Co lepiej użyć Nolvadex czy Clomid? Z tego co doczytałem w przypadku obawy o możliwość wystąpienia ginekomastii używa się również ww środków.

Na osłonę wątroby polecono mi Sylimarol 70mg (2 tabletki przy 20mg metanabolu dziennie), czy po cyklu także powinienem coś przyjmować?

Czy można i jeśli tak to czym zabezpieczyć utratę włosów?

Do cyklu dokładam witaminy z minerałąmi Olimpu, Omega 3 i uzupełnienie diety w odżywki białkowe.

Oczywiście dieta będzie podstawą i na niej zamierzam się najbardziej skupiać poza treningiem, jednak proszę was o porady aby wyciągnąć z tego cyklu jak najwięcej i możliwie bezpiecznie. Dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 333
Oczywiście czytałem to, 3 razy całe... Ale tamten post jest sprzed 6 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
daj cykl min 6-7 tyg w dawce 30 mg dziennie,na odblok 10-14 tabsów clomu 50 mg
jako osłonka lecytyna,sylimarol nie nadaje sie do metki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krótkie cykle

Następny temat

Testosteron

WHEY premium