SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

P-MAG czy EPI?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Witam! Mam problem co wziąć.. Chce zrobić lajtowy cykl na prohormonach. Pierwszy miałem pół roku temu na epi. Byłem bardzo zadawolony.. Chciałbym teraz spróbować czegoś innego... Padło na P-Mag... Jakie libido po cyklu? Hepatoksyczność większa niż epi?
Jak z gino po P-mag
Zależy mi na masie. A może coś innego sie dobierze za 200zł.
Mety nie chce bo już kupiłem i miałem wy***ke a innych firm niż scan i BD nie posiadają u mnie w miescie..

Zmieniony przez - pierdlak w dniu 2010-02-03 20:15:57

Zmieniony przez - pierdlak w dniu 2010-02-03 21:06:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Podbijam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
mozesz smialo kupic mete lub testo z neta jest w ****u sklepow z dobrym staffem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94438 Napisanych postów 364368 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668931
poszukaj innej metki razak,atomic z ug lub polaka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
ja bym za ta cene nie bawil sie tymi ph
jak masz siano to probuj ale magii sie nie spodziewaj
epi bralem i przy 40 ledwo czulem na 30 nic
3 opakowania zjadlem - koszt 300pln moze ciut taij nie pamietam z usa bralem na promocji bylo
mieczywlaw w mini dawce da ten sam efekt, taniej i pewniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
pierdlak mogl bys powiedziec cos o tym twoim cyklu na epi ? jakie przyrosty wagi , sily itp .Bo za 2 tyg sam zaczynam taki cyklon i bardzo mnie ciekawi co z tego bedzie . A co do doboru ph najlepiej by bylo jak bys zapytal don Pawsona on chyba jest najlepiej zorientowany w temacie tych cukierków

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Zrobiłem z 7 kg wagi i 10 kg na wycisk na jednym pudełku epi. 3 kapsy dziennie, zadowolony jestem, ale wolałbym czegoś innego spróbować i chyba wezme h-drola.
Po epi zero bloka.. Libido na +
Po h-drolu 10 tabs clomu styknie? I jak z tymi gino na h drolu? Nolve mam w zapasie jc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 377 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31462
To niezly wynik cyklu :)


A moge wiedziec czy stuf kupowales na pitbulu czy allegro ?
Wracajac do twojego pytania to co do praktyki to ci nie moge nic powiedziec ,ale z tego co czytalem to ciezko jest dostac gino po h drolu ,z tym ze zawsze znajdzie sie ktos kto napisze ze kolega kolegi mial gino po tym czy po tamtym .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
Ja na Pittbulu kupowałem.. Na allegro możesz mieć wy***ke więc lepiej nie ryzykować.
Jak masz brać epi to lepiej sobie 2 puchy zakup bo mi w 4 tyg. zaczęło za***iście się rozkręcać i niestety trzeba było kończyć cykl :/

Zmieniony przez - pierdlak w dniu 2010-02-04 19:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1092
mógłbyś dać link do tej stronki z której kupowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze wygladasz, ile ogolnie cykli na saa bylo jesli mozna spytac?

Edit: hahaha kolega wyzej posta odswiezyl po 2 latach xd

Zmieniony przez - Tyanis w dniu 2012-08-18 23:26:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron+omadren+Hmb+creatyna???

Następny temat

meta+enan+deca

WHEY premium