SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POZBYCIE SIE SADELKA NA BRZUCHU

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Witam! Zaczalem niedawno cwiczyc brzuch za pomoca aerobicznej "6" Weidera. Chcialbym do tego zastosowac jakas diete, ktora pozwoli mi stracic niepotrzebne sadelko na brzuchu przez co moje miesnie sa niewidoczne. Slyszalem o jakiejs diecie redukcyjnej, ale nie wiem o co chodzi. Na czym ona polega i czy jest skuteczna? Mam 1,90m i waze ok. 84-85kg. A moze sa jakies odpowiednie diety pasujace do "6"? Prosze o pomoc..

Byc ciagle lepszym!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapraszam do dzialu odzywianie i poczytaj posty podwieszone, uluz sobie diete
a my ja sprawdzimy :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5043
witam podlacze sie do tego postu bo mam podobny problem a wiec, zaczne od kilku kwesti, mieszkam obecnie w kanadzie brzuch mi urusl jak cholera ale tylko brzuch bo wracalem do domu kilka piwek jakies zarlo tluste i spanie,
w czym sprawa co o takim odchudzaniu sadzicie czy to ma sens,
wstaje o 7 rano wypijam kiliszek takiego srodka skladajacego sie z 26 roznych ziol, sniadania nie jem bo niemam czasu, pracuje na budowie mam jedna przerwe zjadam wtedy gotowana piers z kurczaka okolo 300-500 gramow plus wazywa-brokuly pomidor liscie jakiejs salaty troche czerwonej papryki, wracam do domu kolo 22 i zjadam albo gotowana piers z kurczaka z jakims wazywem albo tunczyka w wodzie wlasnie przed chwila kupilem jakies tablety w skladzie cla,conjugate linoleic acid, coffeine, advantra z, synephrine, zalecaja jedzenie 30 minut przed posilkiem,co o takim odchudzaniu sadzicie moze cos zmienic ale z jedzeniem wiecej posilkow graniczy z cudem bo brak czasu zasowka na budowie na calego pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Uzyj wyszukiwarki.
Bylo peeeeelno takich tematow i kiedys jeszcze byly one uzupelniane.


Zmieniony przez - danutha w dniu 2007-05-11 12:33:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5043
jak bys byl tak uprzejmy mozesz mi pomus szukac bo nic niemoge znalesc podobnego ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Nie widze zadnej filozofii w obslugiwaniu wyszukiwarki
Prosze bardzo:
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=brzuch 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wołowinka gotowana czy grilowana

Następny temat

dieta na rzeźbę do korekty

WHEY premium