SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostrowia - Trojmiasto

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
Witam chcialbym sie dowiedziec czy wie ktos gdzie mozna kupic bialko WPC80 z Ostrowi w trojmiescie, nie odsylajcie mnie do sprzedazy wysylkowej bo taka mnie nie interesuje.Dzwonilem do hurtowni firmowej Ostrowii w Gdyni, maja to bialko lecz nie prowadza sprzedazy detalicznej , poniewaz nie posiadaja kasy fiskalnej i wszystko jest na faktury czy jakos tak. Z gory dzieki za odpowiedzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 976 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11098
w Gdyni na placu kszubskim w tym centrum handlowym , widzialem z miecha temu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
a jak nie tam to dam wam namiary do hurtowni ostrowii

na priva dawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
Chodzilem dzisiaj po sklepach z odzywkami w cenrtum gdanska (dworzec PKP i Gildia) i calkiem mozliwe ze za jakies tydzien moze dwa bedzie mozna tam kupic to bialko, w jednym ze sklepow sprzedawczyni powiedziala mi ze w ich sklepie w gdyni juz jest za ok 50 zl za kilogram wiec nie wiem czy w takiej cenie sie oplaca.
Moze ktos jeszcze wie gdzie mozna to kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
50zł za kg ...

za pare dni będzie białko 2,7kg za 155zł czyli kg 55zł ... a będzie zawierało Colostrum, kazine , wpi i wpc ... więc ta ostrowia wcale az tak sie nie opłaca ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
Szoho mozesz mi wyslac na maila telefon lub adres hurtowni w ktorej moge kupic bialeczko z ostrowii ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ale wy jesteście uparci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
Moj mail to [email protected] wiem ze jestem uparty ale chce to przetestowac a nie mam ochoty bawic sie w sprzedaz wysylkowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
ja jestem z gdyni i towar dowoze

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2005-08-25 14:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5785
To po ile masz kg , czy orginalnie zapakowane , i ile musze u Ciebie zamowic zebys mi dowiozl lub bysmy mogli sie gdzies umowic po odbior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4525
moge też prosić o liste hurtowni ?? na ślasku mieszkam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co brac na wzrost sily ???

Następny temat

Carbo Olimpa czy Vitala?

WHEY premium