SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5015
A wiec mamy tak: 15 propa, 5 prola i 100 mety..
plan:
4 tabsy mety dziennie, 1 strzal propa co drugi dzien i 1 strzal prola co 5 dni + odblok..
pytania:
1 czy tak dobrze(moze cos dodac lub zwiekszyc albo dokupic)?
2 jaki zrobic odblok(ile czego i jak długo)?
ps. ma to być na miesiąc ale jak jakies sugestie to nawet do dwóch ;)
z góry dziękuje..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
500ui codziennie - OK
5000ui raz na 10 dni bez sensu; nie mozna tego tak przeliczac, HCG ma okreslony okres poltrwania;
do tego stosowalbym je jezeli juz przy cyklach 10< lub przy zazywaniu jakiejkolwiek formy nandrolonu

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ile chcesz tego teścia dawać? Jaki długi cykl, który to cykl?

Zmieniony przez - leonstar w dniu 2004-07-05 21:00:37

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2573
Z ta prolka nie bardzo.Alba ja wywal albo wiecej dokup bo tak jest nie bardzo

沒 有 現 金 沒 有 大 量 , 沒 有 大 量 沒 有 類

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5015
A wiec tak cykl bedzie 4 tylko ostatni mialem jakies dwa lata temu silownie tez hehe no wiesz poznalem kobiete ;) cykl ma trwac miesiac do dwoch glownie chodzi mi o powrot z lekka masy i glownie rzezby(przyznam ze wczesniej nie stosowalem odbloku bo nie mialem dostepu do takich srodkow i wiedzy.. uzywalem do tego prola a potem delikatnie schodzilem do odzywek moze to glupie ale dawalo efekty ;) wiec do tematu chce to zrobic w miesiac planowalem dziennie 4 mety dla lekkiej odbudowy masy i propa co drugi dzien dla rzezby a prola do podtrzymania propa co 5 dzien bo szybko ucieka.. oprocz tego zastanawialem sie czy czasem czegos nie dodac jak ktos zna cos lepszego do tego a jak nie to zwiekszyc mete do 6 na dzien propa do 2 amp co drugi i prola co 3 dni i z miecha do 2 to zalezy jak bym bral i co.. a tak ogolnie to waze teraz 120 a wzrostu mam 2m kiedys wazylem 127 i mialem rzezbe a teraz zaczyna mi sie pojawiac brzuszek wiec nie baczac na kobiete ktora mnie terroryzuje ze wzgledu na koks chce wrocic do poprzedniego stanu.. sprawdzalem sie na silce i wyniki prawie te same co z przed dwoch lat.. wiec rzezba uber ales.. jak ktos jest wstanie wesprzec mnie wiedza to z gory dzieki.. jak cos to da to sogi dla naj.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
Co to za prop?
Co to za metka?
A po 3cie nie podoba mi sie polączenie propa,metki i prola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5015
meta ruska sorry rosyjska(bo ruś to teraz ukraina) prol nasz polski prop rosyjski... wszystko sprawdzone na sobie i dziala ;) nie polecam tylko naszej omy bo oryginal z tego co wiem byl produkowany przez polfe a wszedzie idzie dostac jelfe ktora nigdy niby omy nie produkowala i taka tez mialem po 3 strzalach bic urusl mi niesamowicie ale tylko na 3 dni hehe.. przez ten czas nie moglem z lozka wstac rano tak mi lapy zblokowalo musialem zrobic drenaz prawego trica (tam poszly 2 strzaly) to ku****sko, dalem to do ekspertyzy no i jakis tesc mutant zanieczyszczony tam byl.. ale towar wymieniony na lepszy i wiecej wlasnie prop z underg. ruski i jest za***isty.,. znowusz sie rozpisalem jak na nowy temat heh..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
Dobra ale nie znam dalej stezenia tego propa,piszesz cos o ilosci shotow w tyg ale nic nie ma jakie dawki to maja byc tego propa
sorry ze sie uczepilem ale jestem drobiazgowy
Chyba ze czekasz na moją propozycje cyklu i dawkowania jak dla ciebie wielki chlopie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Ozcorp, masz racje prop rusek rządzi
Ja też teraz na nim jade
Masz SGA

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5015
prop ma 5%.. dawaj co masz wszystkiego mi trzeba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Ja bym walil propa co dwa dni 50mg i mete codziennie 15mg i by bylo git
Pociagnal bym to ze 40dni

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3581
Ale Metanadren Ozcorp to duzy chlop wiec ja bym na jego miejscu zapodal:
1-6 prop 100mg co2dzien
1-6 metka po ok 8 tabs.dzien
i wtedy juz bez prola i bedzie si

Zmieniony przez - franc_ w dniu 2004-07-05 22:29:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ceny w Szczecinie??

Następny temat

Co to jest???

WHEY premium