SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ochrona Imprez Masowych

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
Posiadam kurs ochrony imprez masowych, i mam pytanie czy z takim kursem mógł bym pracować na dyskotekach jako ochroniarz?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
jezeli dyskoteka ma statusimprezy masowej to dobrze by bylo gdybys miala uprawnienia na masówki. Sam osobiscie dorabian dzieki temu papierkowi tyle ze na meczach i koncertach. Jak trafisz na dobra firme to mozesz sporo na tym zarobic. Z autopsji wiem ze w wiekszosci miast w ktorych sa kluby pilkarskie (chodzi mi o minimum 3 lige) sa ekipy ktore wynajmowane sa przez firmy w razie potrzeby (oczywiscie legalnie inaczej:) wiec dobrze jest sie skumac z taka ekipa. Co do kosztow i sposobu wyrobienia zezwolenia na masówki jest kilka sposobów ja osobiscie zdobylem papierek na 1 semestrze nauki w szkole ochroniarskiej po zaliczeniu przedmioty ,,ochrona imprez masowych", mozesz sobie zrobic kurs w firmie ktora sie zajmuje ochrona imprez one w wiekszosci przypadkow posiadaja uprawnienia do wydawania tych papierkow, koszt to w zaleznosci do firmy ok 100-120 zł. Przy okazji sprostuje wypowiedzi ze po szkole mozna dostac licencje bez egzaminu. W tej chwili we wszystkich szkolach ochroniarskich sa przeprowadzane egzaminy teoretyczne i praktyczne, ktore prowadzi komisja egzaminacyjna w ktorej zasiadaja ludzie z uprawnieniami egzaminatorów. Nie jest to juz tak łatwe jak jeszcze w roku 2006 gdzie robiles prace dyplomowa i ,,broniłes" jej przed swoimi wykladowcami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
Tak bez problemu nawet bez tego na niektórych dyskotekach mozna pracowac

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
A skąd posiadasz takie info, jesteś może ochroniarzem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1285
mozna pracowac na dyskach i z licencja i bez to zalezy od wlasciciela dyskoteki

-----------------------------------------------
PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER
-----------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
pełno moich kumpli robi jako bramkarze na dyskach i zaden nie ma takiej licęci jest jeden który ma ta licencje i ochranie mecze,koncerty itp

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2964
Jak nie masz papierów to jesteś zatrudniony jako selekcjoner. I wszystko.
Tak jest w większości klubów w Warszawie.
Podstawa do stania na bramce to znajomości ( z właścicielem lub chłopakami z bramek ).
Nawet jak masz papiery to z ulicy i bez polecenia raczej nikt Cie nie weźmie.

Zmieniony przez - blesso1 w dniu 2007-09-20 22:10:49

Only The Strong Survive!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
no bo wiecie zastanawiam sie czy robić licencje (w szkole 2-lata)ale z tego co piszecie to chyba nie warto mam racje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4711
(to moja rada wiem, że tak jest )

Jak chcesz być ochroniarzem i mieć licencje to weź się przejć do jakiś firmy ochroniarskiej i zapytaj czy potrzebują pracownika jak oni Cię zatrudnią ( bez licencji nie będziesz mógł interweniować byś tylko pilnował i jak coś to wzywał kogoś)to z czasem wyrobią licencje i będziesz mieć kurs za darmo ( napewno krótszy niż 2 lata), tylko trzeba popracować przynajmniej pół roku.


Zmieniony przez - danono w dniu 2007-09-20 23:02:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
olej licencje! jako 18latek zarabialem wiecej na bramkach bez papierow, niz teraz proponuja firmy ochroniarskie wykwalifikowanym czyt licencjonowanym pracownikom.. co prawda jeszcze gdzieniegdzie w niektorych klubach/dyskotekach mozna w miare zarobic, ale i tak nie jest juz to co kiedys..pozatym jak ktos juz wspomnial znajomosci sa wazniejsze niz papier, by taka prace znalezc. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
DZIĘKI ZA ODPOWIEDZ JAK BY KTOŚ WIEDZIAŁ WIĘCEJ NA TEN TEMAT TO PROSZĘ NAPISZCIE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
a co jeszcze chcesz wiedziec

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niewiem gdzie to wsadzić więc jest tu! Siłka_BJJ_Karate

Następny temat

Sprzęt i ubranie do treningu Muay Thai

WHEY premium