SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT PROBLEM

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Witam, kupiłem OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORT 60 KAPS. x5 i mam problem z ich połykaniem. Męczę się już drugi dzień i nie mogę przełknąć kapsułki gdyż za duża i po prostu boję się przełamać ;/ Tę koloru białego rozpuściłem w wodzie i wypiłem, lecz ta niebieska jest chyba nierozpuszczalna i paskudna w smaku... Macie jakieś inne metody lub ewentualnie witaminy mniejszych rozmiarów? Proszę o pomoc... Problem śmieszny, lecz poważny

NiE MA LiPY!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
****a masz logo mma w profilu i sie boisz kapsułek połykać.. wsadzaj do ryja i łykaj, a nie wydziwiaj.
Twardym bądź a nie miętkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6298
Dawno, dawno temu miałem to samo, więc wiem co czujesz. Ja zrobiłem tak wciągnąłem przez słomkę prawie tyle wody ile się dało pomieścić potem wsunąłem pigułkę i poszło^^. Słyszałem że ktoś kiedyś rozmemłał kawałek bułki i w ten sposób przemycił to do żołądka. Ale jak się boisz to jest taki stary jak świat sposób walnij przed lufkę albo dwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tłuczek do reki i rozbijasz na drobne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Walnij przez lufkę tzn co? Z kawałkiem bułki dobry pomysł w sumie, ale to moge ro rozgryźć wtedy i wysypac ten proszek?

NiE MA LiPY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Mozesz rozgryzc

Z tą lufką to zart był.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 197 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6298
Lufka=50-tka, ale j/w nie rób tak^^.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Jak rozgryzę to nie podrażni albo nie spaży do gardła? Ewentualnie mogę zrobić tak, że wsadze do pyska jakas bulę lub cos innego + tabletkę, pogryzę, zmielę, połknę i popić dużą ilością wody?

NiE MA LiPY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Chłopie wez tłuczek walnij raz a porządnie i to co zostanie na łyżeczke i do buzi.
Robisz z igły widły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391
Majkel po co tłuczek przecież kapsułki lekko się otwierają
ponieważ są złożone z dwóch części większej nasuniętej na mniejszą
odtwórz i wsyp proszek do buzi popi i gra
1

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
***** a ja głupi wkreciłem sobie ze tą sa tabsy

j/w otwórz wsyp do buzi i zapij...

"Jak rozgryzę to nie podrażni albo nie spaży do gardła?"
Będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 501
Dobrze, spróbuję jutro na łyżeczkę i do pyska :) Ale smaczne to nie będzie :D

NiE MA LiPY!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer czy dobry??

Następny temat

coś po cyklu kreatynowym

WHEY premium