SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy dział, nowy moderator :)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam w dziale poświęconym temu kontrowersyjnemu systemowi ćwiczeń. Pragnę powitać w gronie moderatorów nowego członka - bst!
Proszę moderatorów o przeniesienie wszystkich artykułów dot. HIT'a do tego działu. Bst - jako nowy moderator wygłoś jakąś ciekawą mowę

Mateusz Pazdan
Administrator
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecej działów, więcej czytania ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
bst -przemowa ...........

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo mila niespodzianka dla mnie i szczerze czuje sie zaszcycony uznaniem i zaufaniem.
Dziekuje.

I mam tez nadzieje, ze moja wiedza bedzie wystarczajaca, aby prowadzic ten dzial, zreszta mam nadzieje takze przy Waszej pomocy :)

Ciesze sie tez, ze w koncu bede mogl bezkarnie proponowac jedna lub dwie serie i podstawowe cwiczenia bez ryzyka licznu ;)

Zapraszam wiec wszystkich do strefy Heavy Duty

bst
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Witam i zycze mocnych nerwow nowemu moderatorowi :)

Fire
Moderator: Fitness i wszechswiata

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Gratulacje BST! Moze na poczatek zmien podtytul dzialu na "Rzadko ale intensywnie". Mysle,ze tak brzmi lepiej i nie ma bledu interpunkcyjnego.
Pozdrawiam.
Maciek.
Zapraszam do 3miasta!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam w nowym dziale.
bst!Miłego moderowania.
maciek!Widzę,że nie tylko mnie się rzucił na oczy podtytuł tego działu))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam nowego moderatora :)

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Nareszcie HIT doczekał się osobnego działu na forum.
Gratuluję bst!!!
Nie jestem czystym hitowcem ale wiele zasad które proponuje HIT stosuję w swoim treningu.Polecam lekturę działu wszystkim nadgorliwym początkującym.
Powodzenia.

kingeri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nalezy gratulowac i dziekowac Mateo i innym, ktorzy przyczynili sie do powstania dzialu.

bst
Moderator dzialu HIT
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
no, no nie badz taki skromny bst to ty byles 1wszym propagatorem HIT'u o ile mnie pamiec nie myli

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Prawdopodobnie będę pierwszy

WHEY premium