SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa gra on-line o tematyce MMA.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2977
WEJDŹ DO ŚWIATA PEŁNEGO KRWI I POTU!
Konfrontacje sztuk walki są tym, co najbardziej fascynuje adeptów walki wręcz na wszystkich szerokościach i długościach geograficznych - formułą walki z minimalnymi ograniczeniami.

CageFight jest rewolucją w świecie sztuk walk i gier internetowych. Teraz każdy może się sprawdzić, nie martwiąc się o własną twarz.


http://cagefight.pl/zaproszenie/4715/  Zapraszam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ty ale da się tam walczyć czy tylko niewidzialna walka się odbywa na podstawie umiejętności fajterów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2977
No niestety tylko mamy relacje z walki. Przed walka mamy konferencje prasowa wazenie itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Zaraz obczaje i pozniej napisze co i jak ;d , jaki styl wybraliście ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24555
Zakładałem temat tydzień temu to został usunięty. Gra denna że szok 0_o ... Nic nie jest dopracowane. Robiłem sobie zawodnika Muy Thai, waliłem ciągle w wysokie kopnięcia, boks, miałem te umiejętności gdzieś na 60 i 70 a pokonał mnie zawodnik bjj 25.30 ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2656
Widocznie sprowadził Cie zgrabie do parteru i Cie tam załatwił bo ty byłeś zielony o walce w parterze ; ) ;D

Biało Czerwoni FANATYCY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24555
Tak ale pomimo moich zdolności w stójce to on ciągle był górą ... Poczytajcie opinie innych o tej grze. Gra zapowiadała sieę dobrze, ale strasznie jej nie dopracowali .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Sama nazwa wskazuje ze gra bedzie dobra i hasło "Dawaj na ring" chyba każdemu znane ;D Ja sie rejestruje i bede próbował moim stylem beda zapasy :)

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2977
I jak się podoba? wg mnie całkiem wciągająca. Podajcie swoje ID
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
Sog, bedę miał co robić. Ja mam nick taki jak i tu.

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9713
Załóż ktoś jakiś klub "SFD" xP

"I can't allow myself to be ordinary!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WEC 50 "Cruz vs Benavidez": Las Vegas, 18/08/10

Następny temat

Ruska siła - poprawność ćwiczeń (jakie ćwiczenia)

WHEY premium