SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nerwy - teraz ostro... :/

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Czesc... Nie mam sily pisac wiec bedzie krotko i zwiezle... Czytalem tematy jak zwalczac stres, sam jeden zalozylem ale teraz to juz jest krytycznie... Nie moge zasnac, trzesa mi sie rece, poce sie, jestem poddenerwowany, agresywny itd Czuje sie fatalnie, momentami mysle zeby sobie krzywde zrobic. Pewnie powinienem isc do lekarza ale mam tak napiete dni ze ledwo zdazam potrzeby fizjologiczne zalatwiac i jesc, w dodatku i tak nie wiem czy kwalifikuje sie to pod psychiatre, psychologa czy lekarza rodzinnego. Mam zreszta nie zbyt dobre doswiadczenia z lekarzami... Wiec moje pytanie brzmi - co kupic dobrego na uspokojenie, bez recepty ale zeby dzialalo? Do lekarza sie przejde, tylko w ciagu najblizszych dni nie dam rady a musze jakos przezyc :/ Metody relaksacji to jak strzelanie do slonia z wiatrowki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Psycholog i Psychiatra Ci pomogą a benzodiazepin nie łykaj są to leki uzależniające u psychiatry masz mase leków nie uzależniających po których napewno lepiej sie poczujesz.Jeżeli jest to jakaś inna nerwica to psycholog może tutaj dużo zdziałac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
pij melise
ziolka
sluchaj przed snem relaksacyjnej muzyki
bierz troche dluzsze kapiele w dosyc cieplej wodzie
mozesz dodac sol fizjologiczna plus jakies olejki eteryczne
postaraj sie wygospodarowac w ciagu dnia chociazby pol godziny na taka mini terapie
choc i tak powinienes udac sie do poradni, psycholog raczej niz psychiatra na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
do lekarza
a te tabletki mozesz łykac

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idź do lekarza, po co się męczyć przypisze Ci odpowiednie leki i wszystko minie, jak będziesz zwlekał to będzie gorzej i jeszcze na zdrowiu fizycznym może się Ci odbić, wiem co mówię sam miałem i mam problemy z nerwicą, żebym wcześniej ją stłamścił to by pewnie była już dawno zaleczona na amen
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Dzieki za odpowiedzi. Jeszcze mi sie schiza wkrecila ze mam ksiezycowa twarz od stresu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, ja żałuję że nie poszedłem dużo wcześniej do lekarza, wstydziłem się iść do psychiatry- bo co ludzie powiedzą- ****ć, teraz jakby czas się wrócił poszedłbym odrazu, a nie czekał do wykończenia, nie rób mojego błędu i idź
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
Siemanko, stary zalatw sobie hydroxyzyne...wyciszy Cie i uspokoi.Pozdrawiam.Ps ale z takimi objawami to nawt bym nie myslal dlugo tylko od razu bym smigal do konowala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hydroxyzyna jest strasznie lajtowa, ja chlałem jej spore dawki i nic pozytywnego nie przynosiła, ale dla kogos innego kto wie- lepsze to niż ziołowe, wypisze to lekarz rodzinny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
Proponuję od razu do psychioatry. Do niego nie trzeba skierowania. NIestety lekarze rodzinni często przepisują w takich przypadkach benzodiazepiny, które nie sa najlepszymi lekami (bardzo szybko uzalezniają) a potem moja koleżanka ma pół poradni ludzi, których trzeba od nich odzyczaić. Mam nadzieję,że nie bierzesz żadnych anabolików bo drażliwość czy też agresywne zachowanie może być związane z przyjmowaniem tych preparatów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem benzodiazepiny przez 4 miesiące ciężko znosiłem późniejszy ich brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

punkty nad wargą

Następny temat

kremy wyszczuplajace

WHEY premium