SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skręcony staw skokowy:( - co teraz?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Grasik z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 227
Witam,
jakieś 3 tyognie temu zacząłem biegać. Niestety skręciłem staw skokowy i lekarz zabronił przez dwa tygodnie biegania. Z racji tego, że się odchudzam nie chciałbym przerywać treningu i diety. Prosze Was o poradę co można ćwiczyc aby chudnąć, wyłączając ćwiczenia jak bieganie i jazda na rowerze.

Kiedyś 3 razy w tygodniu ćwiczyłem sobie coś takiego: 20 pompek, 20 przysiadów, 20 brzuszków, 20 unoszeń nóg (nie wiem jak to się dokładnie nazywa i troche ćwiczeń na pośladki, też jakieś 20. Po takiej serii minuta przerwy i od nowa. Wytrzymywałem róznie, od 4 do 8 serii. Czy takie ćwiczenia mogą być zamiennikiem tymczasowym biegania - spalania tłuszczu? Myślałem jeszcze o pływaniu, woda w jeziorach już jest akurat :)
Bardzo proszę o pomoc.

P.S. Czy są jakieś witaminy/składniki odżywcze które wzmacniają stawy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
temat nadaje się bardziej do działu zdrowie (przenoszę)

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 227
Owszem dotyczy to zdrowia (jak wszystko , ale mi zależy na doborze ćwiczeń aerobowych bez użycia nóg - a to już chyba fitness. Oczywiście może być na forum "Zdrowie" ale nikt mi nie chce odpowiedzieć :)

Pozdrawiam,
Andrzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Bodajze Atomic proponowal kiedys Aeroby poprzez brzuszki...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Usuwanie syfow ;/

Następny temat

Pomóżcie!!!!golenie włosów łonowych

WHEY premium