SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nate Diaz vs Gray Maynard na The Ultimate Fighter 18 Finale

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326


Zawodnicy wagi lekkiej UFC Nate Diaz i Gray Maynard spotkają się po raz trzeci w The Ultimate Fighter 18 Finale.

Diaz i Maynard po raz pierwszy spotkali się w półfinale piątego sezonu TUF’a. Lepszym okazał się wówczas młodszy z braci Diaz, który pokonał Maynarda przez duszenie gilotynowe. Walka ta nie została dodana do rekordów zawodników ponieważ była częścią show telewizyjnego.

więcej ...........................................................

http://www.fight24.pl/nate-diaz-vs-gray-maynard-na-the-ultimate-fighter-18-finale/

autor - Yoshi .



Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2013-09-09 08:14:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Diaz podobno odrzucił tą walkę i rząda Petisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Diaz Pettisowi moze recznik podawać

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Nate'a już całkiem poj**ało, myśli, że jak Nick dostał TS na życzenie GSP po przegranej walce to teraz on dostanie

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Łomot od Thompsona wyglądałby przy tym co by mu zrobił Pettis jak walka na poduszki.

Ale tak w ogóle to nie odrzucił żadnej walki, tylko sobie pisze na Ćwierkaczu, że chce walczyć z Pettisem.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Diaz by middle finger in the eye.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Super ze wraca, Diaz zawsze daja dobra walke, szkoda ze maynar na rowni pochylej ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Pettis vs Diaz niech zrobią a nie jakieś rewanże przecież Diaz zasłużył - Benson wygrał z nim przez kontrowersyjną decyzję PO WYRÓWNANEJ WALCE ze wskazaniem na Diaza a Thomson tak naprawdę przegrał, bo uciekał Diazowi!!!































tak serio to mam dość Diazów - niech oni zamkną te tępe mordy, bo to nawet śmieszne nie jest jeśli on chce Pettisa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
ja ich do pewnego momentu lubiłem, ale przesadzają z d****izmem ostatnimi czasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Ja już kompletnie nie mam ochoty ogladac ich walk i mam nadzieje ze wyleca z UFC

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nate Diaz miał stoczyć walkę rewanżową z Grayem Maynardem 30 listopada 2013, podczas gali finałowej TUF 18.

Najpierw Diaz marudził, że woli walczyć z mistrzem wagi lekkiej UFC Anthony Pettisem, jednak jako zawodnik po dwóch porażkach i zawieszeniu za treści umieszczane na Twitterze – raczej się do takiej walki nie kwalifikuje.

Teraz z kolei oświadczył na Twitterze, że nie może wziąć udziału w gali finałowej TUF 18, bo tego samego dnia ma spotkanie szkoły do której uczęszczał. Nie do końca wiadomo, czy spotkanie po 10 latach z ludźmi z liceum jest dla Diaza ważniejsze, niż nieźle płatna walka z perspektywą dlaszych ciekawych ofert, czy też po prostu robi sobie jaja. Albo, takie wydarzeniu z cyklu „raz w życiu” więcej dla niego znaczą, niż pieniądze i praca.

Też bym poszedł na spotkanie klasowe

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze worka treningowego.

Następny temat

Overeem vs. Mir w listopadzie – przegrany wypada z UFC!

WHEY premium