SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nasza bajerancka i własna siłownia :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919


poniżej przedstawie zdjęcia naszej siłowni zrobinej w piwnicy, kiedyś tam była pralnia, były wanny i krany ale ktos z bloku zadzwonił i powiedział że tak kradna wode i zabrali wszystko, więc my wpadliśmy na pomysła i postanowiliśmy zrobić tam siłownie. jest nas 8 chłopa więc siłka jakoś sie powli rozwija

Pic na wodę fotomontaż

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919


zdjęcie wyżej to ławeczka która słuzy jako ławeczka prosta lub skośna do 45 stopniu, oraz zaczepiony jest do niej modlitewnik

to zdjęcie przedstawia łąweczke która służy jako ławeczka prosta, skośna do 45 stopni oraz można z niej zrobić kąt prosty

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
narazie tyko tyle zdjęć,bo nie zdązyłem więcej zrobić, ale jutro dorzuce więcej. zrobie jeszcze fotki gryfom i obciażeniu

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
czekamy

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Na razie soga jeszcze nie dam, ale dobra inicjatywa rocie silke robcie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6954 Napisanych postów 6478 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60007
orzeszq twój pierwszy sog Ta siłka jest naprawde wypasiona

WEJDZ I KLIKNIJ http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
Glanc Silka czekam na nastepne foty Mam pytanie czy tej laweczki przypadkiem nie kupiles z neta bo jak tak to ten koles chyba ma hurtownieNo ale Bajerek..

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
łąweczki były robione przez nas znaczy my daliśmy plan takiemu kowalowi a on nam pospawał

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
qrde popsuła dziś mi sie cyfrówka i nie mogłem zrobić żadnych fotek, ale na pewno wrzuce je jutro albo we wtorek jak pozycze od kumpla aparat. Czekajcie cierpliwie, jest na co

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
czekamy

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919


nie moge zrobić nowych lepszych ftek bo nie mam czym, ale powrzucam te co miałem zrobine wcześnie, troche słąbsza jakość, ale nich jush będą

to są nasze gryfy jakie narazie posiadamy ta na gze, to została zrobina przez kolege jakiś rok temu, może wiecej . po środku gryf prosty 170cm, bardzo fajny . na dle gryf łamany, każdy chyba wie po co jest

Pic na wodę fotomontaż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hurtownia

Następny temat

fotki pudziana

WHEY premium