SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAJ KiF - wybierzcie (spośród zgłoszonych)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5471
obejzane ale i tak zrobione na tych co trzeba:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
obejrzane , zagłosowane

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Dariusz Wójcicki moj faworyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
o co caman ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
Zaglosowane Obejzane

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1358
no ja tez zaglosowalem powodzenia marcin:)

ROSNIJ DUZY MAŁY BĄDŻ
CZY SIE STOI CZY SIE LEŻY SOG SIE NALEŻY :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8513
Zaglosowałem na Naszych.
Nie ma co Ewa najlepsza...
Ale ogólnie to poziom ... echh

Pozdrawiam
LdN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 740 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4188
aaa juz kapuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
A ja wam powiem, ze mi sie to juz malo podoba.
Ciesze sie, ze mam w was wsparcie, ale cos mi sie wydaje, w tym musi byc jakis walek (ilosc glosow) i w tym momencie ani to nie ma sensu, ani nie mozna nazwac zabawa.
W sumie nie powinnam narzekac, bo to ja prowadze, tyle ze mnie taka 'zabawa' wcale nie satysfakcjonuje.

Napisalam juz podobnego maila do osob zajmujacych sie tym plebiscytem, proszac o sprawdzanie adresow ip i ewentualne usuwanie 'hurtowych' glosow.

Mam nadzieje, ze nie maczal w tym pacow jakis nadgorliwy hacker-wielbiciel.

Uwierzcie mi, bardzo sie zaangazowalam w ten konkurs, duzo pracy wlozylam w przygotowanie do niego i fakt:
Bardzo chce wygrac, ale chce, by byla to wygrana zasluzona i by w konkursie obowiazywaly zasady fair play!!
Dlatego wiec, apeluje najpierw by wszyscy glosujacy obejrzeli wszystkich startujacych i na podstawie zdjec zdecydowali kto jest faworytem.

EDIT: jesli ktos ma pomysl, skad wziela sie ta zawrotna ilosc glosow to prosze o info na priv, bedziemy dzialac, zeby uratowac ten konkurs i by nie skonczyl sie on kompletnym fiaskiem.

Zmieniony przez - Clever_eva w dniu 2007-03-22 16:00:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ewa
i słusznie i zgodnie z rzeczywistością
byl - blad w systemie naliczajacym glosy - umozliwiajacy nabijanie wielu glosow z jednego ip w szybkim tempie, w dodatku bez zadnych wysilkow, trzeba to poprawic. W sumie i tak dobrze, ze to wyszlo przypadkiem dzis, a nie np za pol roku. Jakby ktos wiedzial o tym i chcial wykorzystac (nie jako niedzwiedzia przysluge ale faktycznie wykorzystac) a nie wydaloby sie przypadkiem - moglby, dobijajac po troszku, tyle tylko, ile trzeba.
Eh.
tez powiadomilam organizatorow
usuniecie glosow falszywych nie powinno stanowic problemu, przy kazdym z zasady zapisuje sie zwykle info o ip
Marcin sie podlamal jak zobaczyl wynik :/

NIE NABIJAC!!!

Kurde, gdyby chodzilo o osoby, ktore w inny sposob nie maja szans, to moze jakiekolwiek zrozumienie byloby zasadne
Ale tu... obejrzeć trzeba, warto i wystarczy :)


Zmieniony przez - Amazone w dniu 2007-03-22 16:41:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

No to i ja

Następny temat

Kloc i Przyjaciele %) - szpam post xD

WHEY premium