SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrz.Polskich Siłaczy WL bez kosz.spec ZŁOTORYJA 06.11.2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1073
a jak wyglada sprawa z zaswiadczeniami od lekarza, trzeba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
· zawodnicy niepełnoletni startują wyłącznie za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów,
· zawodnicy powinni posiadać aktualne badania lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do udziału w zawodach. W przypadku braku badań zawodnik zobowiązany jest złożyć oświadczenie (do pobrania w Biurze Zawodów) o zdolności do udziału w zawodach,
· ubezpieczenie podczas trwania turnieju spoczywa bezpośrednio na zawodniku lub jednostkach delegujących.

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
I wszystko jasne! Teraz wszystko w naszych rękach ( zawodników i zawodniczek) aby zawody były udane:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
masz racje ampul82 nie tylko w rękach organizatorów ale naszych zarówno organizatorów jak i zawodników,musicie nam w tym pomóc aby wszystko sprawnie szło bo będzie nas sporo,
ps.może zbijesz troszke wage!!pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
Andrew nie wiem jaką wagę będą miał ale myślę, że w 90kg pójdę ale wiesz słodycze są silniejsze odemnie) ale damy rade!!! Pozdro. przypomnij może dla przypomnienia jeszcze raz zasady bo nie wiem czy wszyscy doczytali a wiesz jak jest potem... WILK TEAM i BODY STATION!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 500
Słyszałam na mistrzostwach polski w strzegomiu ze przez to ze nazwa tych zawodów nosi nazwę MP to będą na 100% zawieszac wszystkich zawodników mających licęcje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
To jest chore bo Polski związek nic nie robi żeby zawody były na poziomie tylko robią kosmiczne wpisowe i dają po lizaku. Każdy kto czuje się na siłach i chce powinien mieć możliwość startowania gdzie chce bez względu na federację to się robi chore!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
krzyś o zasadach wszystko pisze na początku nie będe tego powielał,od dzisiaj masz zakaz jedzenia słodyczy,o której mniej więcej będziesz? wkńcu sobie pozgrywasz fotki z poprzednich lat ze Szczytna
na naszych zawodach może wystartowac kazdy bez względu na to czy jest zrzeszony czy nie ,czy ma licencje czy nie,czy jest z jakiegos klubu czy jest z tzw.podwórka

Zmieniony przez - Kocyla w dniu 2010-10-19 11:08:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
My wyjeżdżamy z Chorzowa tak po 4ej i po 7ej będziemy ( wezmę baner i paczuszki wiesz jakie ) No w końcu muszę to po zgrywać he he p.s staram się nie jeść tyle słodyczy:) ok przerzucę się na hamburgery he he. Pozdrawiam i idę trenować bo nie ma przelewek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 488
Oj,chopaki,chopaki...
A ja jestem pozytywnie podbudowana moją dzisiejszą eksplozją siły na treningu.Oby mi tak samo na zawodach poszło...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN VI MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIORÓW DO LAT 18 W WYCISKANIU LEŻĄC V PUCHARU ŚLĄSKA

Następny temat

Trening po kontuzji - MC odpada..co dalej?

WHEY premium