SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka dla zielonego

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 903
Chcę kupić 100 metki, ale nic o tym nie wiem. Ile tego brać, kiedy?

"4-5 woreczków ryżu, szacunek dla mistrza :) ja obecnie po 2 woreczkach puszczam takie dwubulgoty wanienne ze az strach"
"Wszyscy ludzie są braćmi, ponieważ posiadają taką samą duszę"

"Wszyscy ludzie są braćmi, ponieważ posiadają taką samą duszę"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
Leję z autora tego posta. Może lepiej przenieść tego posta do działu humor ? Bo aż śmieszy mnie niewiedza niektórych co do ich zamiarów i skutków (ubocznych) jakie mogą wystąpić... Sory, że jestem chamski, ale to jest naprawdę dla mnie śmieszne...

Enemy of my enemy is my friend.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 641 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3683
chcesz brac a nie wiesz co to?
radze odstawic

There`s only Techno Music !!!

There`s only Techno Music !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
z 29 w bicepsie za metkę? to może jeszcze omka do tego? oj musisz sie jeszcze dużo o tym sporcie nauczyć, o sporcie w ogóle

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
BROŃ (miecze,sai,itp.), DUŻY WYBÓR, TANIO!!!! INFO I PYT. NA MAILA
MAFIA SFD RULEZ
Szacunek Lojalność Zaufanie
AGILITY HANDLER PRO
sklep zawiesza działalność do odwołania

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 903
Słyszałem, że po metce można pójść na wadzę i na silę. Głównie mi chodzi o masę, w bicu też się przyda. Na początku kwietnia kupuję więc ile tego brać dziennie i co ile.Please pomóżcie

"4-5 woreczków ryżu, szacunek dla mistrza :) ja obecnie po 2 woreczkach puszczam takie dwubulgoty wanienne ze az strach"
"Wszyscy ludzie są braćmi, ponieważ posiadają taką samą duszę"

"Wszyscy ludzie są braćmi, ponieważ posiadają taką samą duszę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
Chesz brac mete wazysz 55kg w bicu 29 i ok50kg na klate - przejdz sie do dzialu terning i odzywianie.

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 903
Już tam wszędzie byłem zastanawiam się czy może na razie lyknąć tylko 50. Podpowiedzcie coś i napiszcie dlaczego na razie nie mam brać.Ile tego mam brać i o co w tym chodzi np. 1221

"4-5 woreczków ryżu, szacunek dla mistrza :) ja obecnie po 2 woreczkach puszczam takie dwubulgoty wanienne ze az strach"
"Wszyscy ludzie są braćmi, ponieważ posiadają taką samą duszę"

"Wszyscy ludzie są braćmi, ponieważ posiadają taką samą duszę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
To przejdz sie jeszcze raz bo po twoich wynikach niechce mi sie wierzyc zebys trzymal diete chocby przez 2miesiace. A co do mety to naprawde radze odstawic bo na na to jeszcze przyjdzie pora za kilka lat

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
a cwiczyles juz na silowni??
tylko dieta + trening i po 2-3 miechac, bedziesz juz mial z 32 w ramieniu
a jak wezmiesz mete to bedziesz mial z 31-32 po miesiacu,ale Ci spadnie jak przestaniesz cwiczyc,a poza tym*****owego miesnia
a na poczatku jak cwiczysz sa ogromne postepy
koniec

exp(j*pi)+1=0
-----------------------------------
jak to niektorzy pisza, jezeli moja wypowiedz Ci pomogla to nie dawaj mi soga, tylko kliknij na brzuszek pajacyka http://www.pajacyk.pl/ , a jak Ci nie pomogla, to tym bardziej kliknij, a bedzie z tego pozytek

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
No nie tego jeszcze grali chłopie powiec ile ćwiczysz ?? 1 miesią czy 2 ?? kur** nikt ci nie powie co i jak z metką bo nikt niechce mieć cie na sumieniu jak pierd**** w kalendzarz posłuchaj chłopaków i idź do działów wyżej wiesz co chyba te imprezki ci zaszkodziły !!
WOGÓLE SKASUJCIE TEGO POSTA !!



PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 803 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3620
ja tam mało komu odradzam ale tym razem ZA WCZEŚNIE BRATKU! zdecydowanie. przeczytaj ten post bo to podobna tematyka https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=76969 i nie wkurzaj się bo tu nikt nie chce ci zrobić na złość. koks wtedy ma sens jak ćwiczysz długo, spróbowałeś róznych metod treningu, sporo osiągnęłeś i chcesz osiągnąć jeszcze trochę więcej. waląc metę w tym wieku i przy tych wynikach zablokujesz się i po cyklu zaliczysz całkowity spadek masy i dłuuugo będziesz się musiał napracowac aby znów pobudzic organizm do dalszego wzrostu. szkody dla twojej gospodarki hormonalnej będą również spore bo teraz jeszcze nie jest ona w równowadze i metą dodatkowo ją zakłócisz. w twoim wieku poziom hormonów (w tym głównie testoseronu) jest dość wysoki i nie ma potrzeby aby brac kwas. zorganizuj sobie konkretny trening, dobre odżywianie, suplementy i wypoczynek a zobaczysz jak masa ci za***.. pójdzie i co najważniejsze będzie to trwały wzrost.
tak uważam ja- ggobo pan śródziemia. he he . 3- maj się.

Kingsajz dla każdego!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, tez jestem roczni 85 ale pakuje 2 lata. efekty mnie bardzo ciesza bo w lapce mam juz 40 cm (ladnie poszlo na cyklu kreatyna+ryboza 2 tyg temu 1,5 cm). Co jest dobrym wynikiem bo kostki mam mizerne, az obejme sie w nadgarstku palcem wskazujacym z kciukiem. Moim celem jest 44-46 w lapce. Wydaje mi sie zeby ruszyc moja reke do 41 musialbym chyba przeciwczyc z 9 miesiecy. A to raczej slabo sie slyszy. Mam zamiar kupic 42 talbety mietka zeby troszke ruszyc miesko. Nie jestem zdesperowany, moge wziasc nie musze, ale co polecacie na ruszenie miecha jak nie koksik (oczywiscie nie mam zamiaru tak skonczyc, góra 1-3 cykle w zyciu). Kreatyna juz odpada -ile mozna? co proponujecie na 2-3 kg miecha i z 1 cm przez 1-2 miechy?

"Jeżeli ktoś Cie nadepnie przeproś go"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon + Deka/Winstrol/Testoviron

Następny temat

Metanabol!

WHEY premium