SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol z kreatyną ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
Witam mam pytanie zaopatrzyłem się w Metanabol oraz kupiłem też:

- Mass xxl 3kg
- Oczywiście jakieś witaminy.

I mam takie pytanie mam jeszcze MONOHYDRAT KREATYNY z Vitalmaxa
nie dużo zostało z 300-400g czy mogę w czasie cyklu jaki podałem u góry też dorzucić tą kreatynę ? ... Oczywiście po tamtym cyklu także będzie kreatyna lecz w KAPS ;) ??


I tak przy okazji to co jest "Na Forum" to ja coś źle napisałem, wypełniłem czy to jakiś bug ? błąd ?

Zmieniony przez - Rzepek w dniu 2012-09-05 00:33:12

▪█───────█▪

HardCore Training everyday! ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nie,kreatynę w ost tyg metki zaczynasz a z takimi pytaniami zapraszam do działu doping

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
43 cm w łapie i nie wie, jakie suplementy brać... Pewnie zaczyna przygodę z suplementami dopiero ehh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Skeba - ale to chyba żaden wstyd co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybrał złą drogę. Chyba najpierw powinien zacząć od suplementów, a nie ładować w siebie koks. Chyba rozumiesz, o co mi chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Niektórzy nie wierzą w działanie supli. Sam uważam, że ich znaczenie jest przeceniane na sportowych forach. A kolega chce połączyć metkę i kretkę, choć zwolennikiem dopingu nie jestem, to wolę by zapytał niż jadł wg własnego uznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48
Ok sory zaraz przenoszę.

▪█───────█▪

HardCore Training everyday! ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Venom 3.0 a 4.0

Następny temat

Co ? Z czym ? Kiedy ?

WHEY premium