SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Megabol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
Witam chciałbym sie uzbroic w odżywki tej wlasnie firmy ale ze oni maja wszystko jakies dziwne chcialbym sie Was zapytac czy podane przezemnie nazwy produktow sa bezpieczne (znaczy bez skutkow ubocznych) i czy bedzie sie oplacalo robic z tego wszystkiego cykl,a wiec:
-Biosterol (to najnowszej generacji suplement zawierający saponiny steroidowe)
-Dibencozide Magnum (5-deoxy-5-adenozylokobalamina - środek o silnym działaniu anabolicznym.) brzmi groznie;]
-i jeszcze mam zamiar wziac Gainer 737

cel po tym ma byc zwiekszenie ogolnie masy ciala tylko ze nie wiem czy to bedzie bezpieczne wiem ze Megabol nie jest dobry i ma syf ale jest tani.
Aha i podobam jeszcze ze mam 16lat waga:70kg wzrost:184cm wiec chudy jestem ;[

liczy sie tylko masa ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 222
Bardzo dobrze że w końcu odnalazłeś tematy w których było wszystko wyjaśnione, jednak czytając ten post zauważyłem szczypte antyreklamy ... może mi się wydaje ... .

Chciałbym Ci podpowiedzieć że za takie rzeczy jak biosterol testosterol itp narazie się nie łap... jesteś młody i bez tego Ci będzie nieźle szło.

Poproś w dziale diety o dietkę odpowiednio dla Ciebie ... i to będzie Twoją receptą na sukces.

A co do odżywek to jeżeli będzie to wskazane do diety kup sobie gainera (niestety nie moge polecić firmy :( - reklama )

A co do suplementów to po pewnym czasie ... przyda się kretka - i wtedy będziesz już mógł skorzystać z firmy o której piszesz.

Moim zdaniem kolejna osoba uratowana przed wpakowanie niepotrzebnej kasy

Pozdr
RSZ

SOGI MILE WIDZIANE -------------------------->>>>-------------------------->>>>-------------------------->>>>-------------------------->>>>-------------------------->>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm jakby CI to powiedziec... ZACZNIJ K..... DOBRZE JESC !! do supli masz jeszcze czas. Wiecej osiagniesz dobrym jedzeniem bogatym w białko i weglowodany. Kup lepiej sobie jakiegos gainera albo carbo... a nie odrazu biosterol .... ;/ firma jak firma na jednych działa na innych nie ;]
wiec radze zainwestuj pierw w duzo dobrego jedzonka (miesko,ryze , kaszy , rybki , owsianke) a za jakis czas pomysl o suplach ( jakis czas mam na mysli poł roku) ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
-Biosterol (to najnowszej generacji suplement zawierający saponiny steroidowe) no dakladnie najnoweszej generacji ziola

-Dibencozide Magnum (5-deoxy-5-adenozylokobalamina - środek o silnym działaniu anabolicznym.) brzmi groznie;] koenzym witaminy b12 jedynie co to apetyt Ci sie po tym poprawi

-i jeszcze mam zamiar wziac Gainer 737 sa lepsze gainery w podobnej cenie



poczytaj troche i daj sobie spokoj z megabolem sa lepsze firmy uzloz pozadna diete i trening potem ewentualnie zastanow sie nad suplami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
spokojnie nie denerwuj sie kurde jaki ten swiat drazliwy jest. ja nie mam diety ale spoko jem dobrze wiem co trezba jesc nie jestem userem tego forum od dzisiaj i czytalem troche duzo na ten temat, tylko ze ja jestem ektomorfik czyli moge jesc i jesc a i tak wszystko spale bo niestety musze prowadzic aktywny tryb zycia a te odzywki maja na celu pomoc mi w zlapaniu wyamrzonej masy ktorej w normlane spoosby nie moge zlapac a ten biosterol mysle ze przyblizyl by mnie do nabrania masy tylko pytam sie czy nie bedzie zadnych skutkow ubocznych bo zdrowie dla mnei jest najwazniejsze a cwicze na silowni i dobrze sie odzywiam juz 3miesiace wiec miesnie spokojnie przyzwyczaily mi sie i moge zaczac cykl :).

PZDR i spokojnie ;]

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1190
Jeżeli biosterol jest tak świetny jak testosterol to "efekty nie beda oszalamiajace" dibencozide brzmi grożnie ale jedynie zauważalnie poprawi apetyt, a po gainerach z megabolu miałem biegunkę....

Kiedyś chciałbym byc dobry w tym co robię...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to musisz ułożyc diete dla ektomorfikow :) dołożyc troche wiecej kalorii i mysle ze bedzie dobrze... z suplami czekaj... zobaczysz efekty po dobrej diecie.... gdy efekty zaczna słabnac wtedy siegasz po suple... ale gainera i carbo kup :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
przeciez nikt sie tu nie denerwuje


kup za cala kase gainera gb z olimpa dobry jest i bierz miedzy posilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Wybrałeś obecnie hity rynkowe, wielce szanowanej tutaj firmy. Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować wyboru i życzyć dużych przyrostów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
biosterol - kupa
dibencozide - mozesz sobie zakupić, jak nie chce Ci się jeść lub masz problemy z jedzeniem

gainer 737 - kupa, inaczej nie mozna nazwac gainera ktorego niby te az 30% bialka, to pszenica i jakaś żelatyna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
przeciez pisalem ze wiem ze Megabol ma syf i wiem co to za firma ale jest tani. dziekuje wszytskim za wypowiedzi :). wyprobuje chyba dibencozide zaufam Bananowi bo z tym jedzeniem to mam problem bo caly czas wpycham zarcie na sile bo wcale mi sie jesc nie chce ;/. Ale mam jeszcze pytanie odnosnie tego dibencozide czy po tym sa mozliwe skutki uboczne bo w opisie napisane jest "środek o silnym działaniu anabolicznym" wiec sie troszke obawiam o swoje zdrowie i czy szczegolnie na cos uwazac zazywajac ten jak dla mnie troszke dziwny srodek

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
ja bym nie kupowal, ja tz mialem taki zamiar, ale kupilem 5 kg gainera vitalmax 1, jego go lajtowo, tak 1 kg na miecha ^^ i w te 3 miechy przy diecie zrobilem 7kg masy i jeszce mi 2 kg zostalo, a zaplacilem niecale 100zl :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawe pytanie

Następny temat

tribulus pytanie ?

WHEY premium