SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małe pytanie dotyczące budowy.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Mam pytanie.
Jaki typ budowy byście mi dali patrząc na te zdjęcie? Ekto, endo, czy mezo? Pewnie ekto ale sami oceńcie.

PS. Tak mam problem z przytyciem, ale to nie znaczy że od razu muszę przypisywać sobie łatkę ekto.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie patrz tak na wagę i czas , bo są różne możliwości po prostu trzeba robić swoje , jak potrzebujesz pomocy z dietą czy treningiem zapraszam do działu Junior.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Samo zdjęcie z tylu to za mało ale wygląda na to i po tym co opisujesz że będzie to ektomorifk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
ekto-mezo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Słyszałem, że kiedyś też nadgarstek mówił coś o naszej budowie - ja mam 16.5cm co nie jest małym wynikiem jak na 170cm wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
ahk002
Słyszałem, że kiedyś też nadgarstek mówił coś o naszej budowie - ja mam 16.5cm co nie jest małym wynikiem jak na 170cm wzrostu.


mało
podaj wzrost wage,wtedy beziemy wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Wzrost około 170, waga 43kg. Wiek: 17 lat.

Ogólnie nie czuje się wąski w barkach, mam kolegę podobnego do mnie wzrostem i o wiele masywniejszego (tak z 20 kg) i wcale barków nie ma jakoś szerszych ode mnie.

Problem z masą jest taki, że zaniedbywałem posiłki, siedziałem przed kompem jedząc może z dwa razy dziennie byle dociągnąć i nie tracić czasu, nabawiłem się tylko wady kręgosłupa od tego. Teraz mam parcie na jedzenie, wcinam ile wlezie, biegam do toalety dwa razy dziennie na dłuższe posiedzenie. Za niedługo zaczynam z dietą i gainerem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
ahk002
Wzrost około 170, waga 43kg. Wiek: 17 lat.

Ogólnie nie czuje się wąski w barkach, mam kolegę podobnego do mnie wzrostem i o wiele masywniejszego (tak z 20 kg) i wcale barków nie ma jakoś szerszych ode mnie.

Problem z masą jest taki, że zaniedbywałem posiłki, siedziałem przed kompem jedząc może z dwa razy dziennie byle dociągnąć i nie tracić czasu, nabawiłem się tylko wady kręgosłupa od tego. Teraz mam parcie na jedzenie, wcinam ile wlezie, biegam do toalety dwa razy dziennie na dłuższe posiedzenie. Za niedługo zaczynam z dietą i gainerem.


naprawde ?
o kurde to bardzo zle z Twoją wagą.
ekto 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Szkoda.
Może znajdą się jakieś cechy Mezo u mnie.
Nie zapomnijmy, że i Mezo może być chudzielcem.

Jak mówiłem uważam, że mam dość szerokie barki jak na taki patyk.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
patykiem 100procentowym nie jestes,ale jakbys byl mezo to bys wazyl te 65-75
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ahk002
Wzrost około 170, waga 43kg. Wiek: 17 lat.



tu nie ma co rozważać przy takich parametrach - ekto
i nic tylko zabierać się za prawidłowe odżywianie, dieta na masę z nadwyżką kalorii i trening siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 410
Ale szerokie barki to jakoś plus.
Zawsze moge jeszcze zastosować trening krzych666 na poszerzenie poreczy i będzie fajnie. Zawsze chciałem mieć bardzo szerokie bary.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie krwi, moczu, rtg klatki. Bóle w klatce piersiowej.

Następny temat

Biorezonans - czy warto?

WHEY premium