SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy raz...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Vladeczku wiesz co? się nie martw, uszyję Ci na miarę albo dam ponosić swoją (co prawda mam tylko 1 (słownie jedną)) ale za to do ziemi i z dekoltem na plecach, jest czerwona i z tafty szytej z ukosa to sie pomieścisz..

"Na głowie kwietny ma wianek, w ręku zielony badylek..."



hihi goopafka mnie źre czyly czas do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
dałbyś soga za spostrzegawczośc....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Dałem soga, ale nie pamiętam, czy wczoraj nie dawałem więc nie wiem czy wszedł.. BTW też mam czasem mocne głupawy

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Vladeczku
ale o soga prosiłam OMka, ja zaraz mówiłam że on mi pachnie po babsku

Nic się nie martw oddam Ci tego soga, z natury uczciwa jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
P.S.
mocna goopawa jest wtedy, kiedy w IKEA straszę klientow pluszowym nietoperzem Radetzkim

sa świadkowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
to był nietoperz? Mnie się wydawało, że to był właśnie toperz... Co do sogów to dzięki ale nie jestem na nie łasy... wystarczy mi zielony nick

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
a tak z ciekawości zapytam
macie jakieś zloty czy jakoś tak, now wiesz, czy organizujecie sobie jakies spotkania, na które zlatują się stali bywalcy SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Jakieś tam są, ale mnie zawsze, z powodu dziwnych o ironio niezamierzonych wypadków losowych, tak wychodzi, że mnie nigdy na takich nie ma... po prostu za duże miałem ostatnimi czasy przetasowania życiowe...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Ja się na swoich zlotach pokazuję... nie często, ale czasami, człowiek zawsze łasy plotek posłuchać...

Choć juz powoli wypadam z obiegu, mnie tez się zycie kręci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ale ja nie to że olewam specjalnie takie zjazdy.. chętnie bym pojechał.. tylko zawsze jakieś dziadostwo akurat wyskoczy..

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tlusz na twarzy

Następny temat

włosy wokół sutów

WHEY premium