SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mój pierwszy raz...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie Attysiu, mam sporo pracy po prostu... a tam chyba były jakieś bzdety, nie pamiętam już... chyba Ziki mnie o coś oskarżał... a co u Ciebie?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Vladeczku spokojnien jak na wojnie...

wyciszam się po wczorajszym spotkaniu ze znajomymi, opowiadałam im o moich doświadczeniach z Uprimą... ryliśmy ze śmiechu
Ja to mam chyba serio tych ośrodków alfa jakiśtam za mało, albo zepsutą przysadke..
Znajomi traktuja mnie jak maskocie, bo mnie zawsze coś się dziwnego dzieje i w coś się wpierniamicze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
a cóż to jest Uprima?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
będę złośliwa i powiem tak...
jest wyszukiwarka internetowa...


mowię Ci miałam polecieć za jej przyczyną w kosmos... taaa mialam..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 643
Choroby i Objawy
Impotencja

--------------------------------------------------------------------------------

Nowy lek Uprima
Badanie dowodzą, że lek pod nazwą Uprima można bezpiecznie stosować u pacjentów z chorobami serca. Badania przekonują, iż lek ten jest bezpieczniejszy od Viagry u pacjentów którzy zażywają nitraty. Nadal jednak nie wiadomo jaki jest długoterminowy wpływ Uprimy na organizm ludzki. Jedną z podstawowych wątpliwości dotyczących Viagry jest to czy może ona byc stosowana u pacjentów z chorobami serca. Obecnie wiadomo, iż zażywanie leków z grupy nitratów nie powinno być stosowane łącznie z Viagrą.

Nowy lek Uprima został przebadany na 1.500 pacjentach, u 225 w wywiadzie i badaniach potwierdzono chorobę serca. Podczas stosowaniu leku około 1 z dwóch prób odbycia udanego stosunku powiódł się. W grupie kontrolnej stwierdzono zadowalający stosunek w jednym z czterech podejść.

Uprimę stosuje sie pod język. Naukowcy mają nadzieję że ten lek będzie mógł być stosowany z powodzeniem u pacjentów cierpiących na choroby serca.

Naukowcy na dorocznym zjeździe American Urological Association stwierdzili, iż większość mężczyzn, u których zastosowano implanty jest w pełni zadowolona i akceptuje tego rodzaju wybór metody terapeutycznej. Badania naukowców z Uniwersytetu Północnej Caroliny na 372 mężczyznach u których zastosowano najbardziej popularny w Stanach Zjednoczonych rodzaj implantu (AMS 700CX) dowiodły , protezy działały prawidłowo w 92 % w obserwacji trzy letniej i w 86% w przypadku obserwacji pięci letniej. 88% z badanych mężczyzn poleciło by ten rodzaj metody leczniczej.

Interniści zazwyczaj nie rozmawiją o sprawach związanych z seksem Doniesienia wskazują, że większość z internistów nie pyta się swoich pacjentów o sprawy związane z ich pożyciem nawet jeżeli pacjenci znajdują się w grupie ryzyka. Badanie przeprowadzone w Hurley Medical Center, w których przestudiowano 102 historie chorób mężczyzn leczonych między Październikiem 1995, a Grudniem 1996 wykazały, iż pomimo takich czynników ryzyka wystąpienia imptencji jak: nadciśnienie, cukrzyca, wiek powyżej 65 roku życia o kłopotach związanych z seksem rozmawiano z 17% pacjentów z nadciśnieniem, 18% pacjentów z cukrzycą i w 30% przypadków chorych powyżej 65 roku życia. Lekarze uważali, że pacjenci sami poruszyli by ten temat w przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów.



~kosmiczny grysik~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
super... wyszło na to że
a) jestem w grupie ryzyka
b) nie mam inplantu

koniecznie muszę sie poprawić...


stop.
mam inplant,
inplant chrapał aż do pokończenia baterii bo to chińskie g..o jest i przebicie miało.. poradźcie co mam robić

desperatka


oślico!!! to dział uroda! a nie tego tam ten...

no to dobrze napisałam, ponoć udane pożycie zmniejsza zmarszczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 643
http://zdrowie.medicentrum.pl/ed/0/do/diseases/impotencia/?f=i3d

Wystarczyło wpisać w Google i kliknąć na pierwszy link. Link, który podaje, jest źródłem wklejonego przez mnie artykułu. Niestety nie dane było mi edytować, gdyż nasza droga - a coś jak widać nerwowa dzisiaj Attika - zdążyła już coś napisać.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

~kosmiczny grysik~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
Ty Grysik

kto pierwszy tenże lepsi, wyszło że JA.. JA byłam dziś lepsiejsza


P.S.
serio wydaję sie nerwowa???
musze nad soba popracować.. koniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 643
A ponoć ostatni mają być pierwszymi.

~kosmiczny grysik~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Nie krzyczcie.. jam tylko gupi facet.. gdzie mnie do przenikliwych i inteligentnych kobiet.. dlatego pytam sie lepszych od siebie i pozdrawiam.. z rana

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tlusz na twarzy

Następny temat

włosy wokół sutów

WHEY premium