SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kwiecień-Konkurs Sportowa Sylwetka-Szajba

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Na wstępie zacytuję coś co kiedyś zostało pod moim adresem napisane
rutkow
jak sa swieżaki w konkursach to wymiekaja tylko stara gwardia ciagnie do końca

Orłem nie jestem, nie byłem i nie będę, jednak jeśli się czegoś podejmuję i mam możliwość treningów, doprowadzę to do końca.
Nie robię tego dla "stówki" czy miejsca w czołówce, ale dla sprawdzenia samego siebie.

W tym miesiącu kolejny raz podciągamy się na drążku? I dobrze, będę miał okazję poprawić swój ostatni wynik - 9 podciągnięć.

Wpisów robił tu nie będę. Nie widzę sensu w robieniu wpisów tu i w dzienniku który prowadzę. Żeby być w zgodzie z regulaminem konkursu będę wklejał codziennie linik do swojego dziennika. Na punktacji za ilość wejść mi nie zależy, gdyby mi zależało odpaliłbym skrypt który by to za mnie i za innych userow załatwił.

I to tyle tytułem wstępu.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Na wstępie zacytuję coś co kiedyś zostało pod moim adresem napisane
rutkow
jak sa swieżaki w konkursach to wymiekaja tylko stara gwardia ciagnie do końca

Orłem nie jestem, nie byłem i nie będę, jednak jeśli się czegoś podejmuję i mam możliwość treningów, doprowadzę to do końca.


Faktycznie "poważne podejście", "niewymiękanie starej gwardii" polega na założeniu wątku i chyba na tym właśnie polega ten "doprowadzony koniec" :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-04-30 22:24:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metodyka cyklów - jak planujecie rok?

Następny temat

Ok zaczynam, pelna motywacja, karnet na silke i co dalej czyli swiezak stanley

WHEY premium