SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kupie Kody Z Papierosów LM

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
kupie kody z lm jelsi ktoś ma prosze pisac :)

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Papierosy są niestety bardzo popularną używką na całym świecie. Ludzie doskonale zdają sobie sprawę z tego, jaki jest ich wpływ na nasze zdrowie, a w szczególności płuca, ale mimo to i tak dalej palą. W przypadku niektórych ilości dochodzą nawet do 1-2 paczek dziennie, co określić można sporym uzależnieniem i koniecznością leczenia.

Papierosami nazwać można wyrób tytoniowy, który składa się z cienkiej bibułki, zwiniętej w formę rurki. W jej wnętrzu znajduje się suszony tytoń, różnych odmian. W czasie palenia papierosów obecna w nich nikotyna dostaje się do naszej krwi działając uzależniająco na organizm. Niestety nie ona jest głównym problemem, a wiele różnych substancji rakotwórczych obecnych w dymie papierosowym.

L&M jest jedną z najbardziej popularnych firm produkujących papierosy. Popularna jest ona szczególnie w Polsce. Produkowana jest ona przez Philip Morris USA i Philip Morris International. Firma istnieje na rynku już od 1876 roku i na polskim rynku dostępne ma aż 14 wariantów papierosów.

Kilkanaście lat temu L&M wprowadziło konkurs zbierania kodów kreskowych ze swoich papierosów i spisywania ich na specjalnym profilu swojej strony. Po uzbieraniu określonej ilości punktów wymieniać można było je na nagrody. W tej chwili kody nie będą już przydatne.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
ile proponujesz za kod

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
no właśnie ?

kiedyś za szczyla akcyzy zbierałem ..

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2006-06-30 13:20:29

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
no niewiem :P ale mało :) na allegro 500 stoi 75 zł ale az tyle niechce a mniej kupic niemozna

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
daj gg albo maila to wieczorkiem albo jutro przesle pare kodow bo mi to zbedne a troszke paczek sie znajdzie

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
[email protected] dzieki

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
dusza86 masz soga. Dobrze ze jeszcze sa tacy ludzie. Pozdrawiam!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440


potrzebujesz na szybko tych kodow?? bo mam sporo paczek ale nie wszystkie maja kody. Musze poszperwac w moim dopingu i wszystki przepisac

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6846
no niechce poganiac ale im szybciej tym lepjej z góry wielkie dzięki daje sogi i dziekuje widać ze są ludzie o dobrytm sercu :-]

Zmieniony przez - maly1991 w dniu 2006-07-01 21:09:47

Oni Mają Hajs - My Wspólne Marzenia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2152
dusza86 RESPECT!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
jeszcze mam takie pytanie musza byc etykietki z kodem czy sam kod styknie??

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie scorch

Następny temat

Cane Corso, szczeniaki po Championach! RODOWÓD

WHEY premium