SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ktore przerzutki pasuja.....

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BladeXXX z działu Sporty Extremalne.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11269
Siem, mam pytanie, mam w rowerze tylnie przerzutki shimano tourney jakies tam, w kazdym razie 7 biegow. Chcialbym wymienic je na jakies lepsze shimano, (choc niekoniecznie), ale tez na 7, zeby nie wymieniac reszty, czy tak sie da, myslalem np. o acera x. Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 324
Z tym nie powinno być problemu, ale powinna być to przerzutka na 7 rzędów. Nie jestem pewien ale te najnowsze modele są robione na 9. Najlepszym wyjściem będzie poszukac po sklepach starszych modeli z wyższej półki. Wtedy możesz kupic nawet LX lub XT za niewielkie pieniądze. Ja osobiście mam troszkepomieszane z tymi rzędami, bo manetki mam z 9, kasetę z 8 a łańcuch to nawet nie pamiętam, patelnia też jakaś nie bardzo (FSA cośtam) ale ogólnie wszystko współpracuje całkiem nieźle. Chociaż nie używam przerzutek zbyt często, a tylnia to chyba Acera dosyć stara ale daje radę.

Pozdrawiam i powodzenia.

SIG 552 operator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
alivio jest na 7/8 kosztuje 100 zeta -czesto uzywana w dualuwkach bo jest sztywna dosyc

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Twarde deski SNOWBOARDOWE( Zaawansowani i eksperci)

Następny temat

piłka do kosza

WHEY premium