SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z montarzem przerzutki

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644


mam problem kupilem nowy automat i nie umiem go zamontowac. Dotychczas automaty montowano pod śrube kola tylnego + mala śrubeczka z tylu teraz automat ma jedna wielka gruba srube ktorej gwint nigdzie nie pasuje w ramie nie mam takiego otworu pomocy, co zrobic czy sa jakies podkladki czy przedluzki itd??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
w moim rowerze nie mam przykreconego razem ze srubą trzumająca koło, tylko obok jest wkrecone w oddzielną dziure, jak chcesz to moge zdjecie wkleic
moze we wszystkich nowszych rowerach juz przykreca sie obok

Zmieniony przez - L_I_S_E_K_ w dniu 2006-07-22 14:34:58

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
no wlasnie w nowych ramar sa otwory na te przerzutki, a u mnie nie ma w ramie tego ale moze da rade wkrecic jakis plaski kawalek blachy grubej pod srobe trzymajaca kolo i dopiero do tego w odpowiednie to tego miejsce wkrecic przerzutke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328


trudno bedzie cos takiego zrobic, ale jak sie postarasz to moze cos sie uda
w moim rowerze to tak wyglada.

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 727
grzezed mysle, ze nie bedziesz mial jednak z tym problemu:) Dawno, dawno temu tez mialem podobna sytuacje, i wystarczylo zakupic w sklepie rowerowym przejsciowke, ktora wlasnie to tego sluzy:D kosztowala cos kolo 5zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
LISEK Ty masz fajnie bo masz w ramie ten uchwyt :PP luki dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 644
macie po SOGu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 163 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12469
czy oby taka "przdluzka" nie nazywa sie przypadkiem hakiem do przezutki...jesli masz stary rower moze byc problem...no chyba ze juz kupiles:)
pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AWF Kraków!!

Następny temat

Wspinaczka *** sprzet *** PILNE

WHEY premium