Termin
Nazwa wydarzenia/imprezy
Miejsce
17-26 stycznia
Centralne Zgrupowanie TKD
Lubartów
23 stycznia
Międzynarodwy Mecz Polska - Rosja
Moskwa - Rosja
29 stycznia
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Łódzkie i Świętokrzyskie) - I eliminacje do OOM
Łódź
29 stycznia
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Łódzkie i Świętokrzyskie) - I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Łódź
5 luty
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Śląskie i Oplskie) - I eliminacje do OOM
Częstochowa
5 luty
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Śląskie i Oplskie) - I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Częstochowa
5 lub 6 luty
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Zachodniopomorskie i Wielkopolskie) - I eliminacje do OOM
Szczecin
5 lub 6 luty
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Zachodniopomorskie i Wielkopolskie) - I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Szczecin
4-13 luty
Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorek i Seniorek
Wałcz
11-13 luty
Ogólnopolski kurs sędziowski
Wałcz
11-20 luty
Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów
Stronie Śląskie
19 luty
Otwarte Mistrzostwa Słowenii
Marobor/Celje - Słowenia
22-23 luty
Seminarium z Willy van de Mortel w Iralndii
Dublin - Irlandia
26 lub 27 luty
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Lubelskie i Podlaskie) - I eliminacje do OOM
Biała Podlaska
26 lub 27 luty
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Lubelskie i Podlaskie) - I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Biała Podlaska
4-6 marzec
Puchar Polski "A" Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów
Ruda Śląska
12 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie) - I eliminacje do OOM
Mińsk Mazowiecki
12 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie) - I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Mińsk Mazowiecki
12 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Śląskie i Oplskie) - II eliminacje do OOM
Krzepice
12 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Śląskie i Oplskie) - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Krzepice
12 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Dolnośląskie i Lubuskie) - I eliminacje do OOM
Szczytna
12 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Dolnośląskie i Lubuskie) - I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Szczytna
12 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Łódzkie i Świętokrzyskie) - II eliminacje do OOM
Łódź
12 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Łódzkie i Świętokrzyskie) - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Łódź
12-13 marzec
Otwarte Mistrzostwa Presova
Presov - Słowacja
12 lub 13 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Zachodniopomorskie i Wielkopolskie) - II eliminacje do OOM
Kołobrzeg
12 lub 13 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Zachodniopomorskie i Wielkopolskie) - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Kołobrzeg
13 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie) - I eliminacje do OOM
Gdańsk
13 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie) - I eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Gdańsk
13 marzec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie) -
Gdańsk
19-20 marzec
Międzynarodowy Turniej TKD Viking Cup 2005
Skövde - Szwecja
1-3 kwiecień
Międzypaństwowy Mecz TKD (z udziałem 5 reprezentacji)
Lublin i Lubartów
2 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Lubelskie i Podlaskie) - II eliminacje do OOM
Lublin lub Świdnik
2 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Lubelskie i Podlaskie) - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Lublin lub Świdnik
3 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie) - II eliminacje do OOM
Gdańsk
3 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Pomorskie i Kujawsko-Pomorskie) - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Gdańsk
8-20 kwiecień
Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorów i Seniorów
Stronie Śląskie
8-20 kwiecień
Zgrupowanie Reprezentacji Polski Juniorek i Seniorek
Spała
9 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie) - II eliminacje do OOM
Legionowo
9 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie) - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Legionowo
9 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Młodszych (Dolnośląskie i Lubuskie) - II eliminacje do OOM
Legnica
9 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów (Dolnośląskie i Lubuskie) - II eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów
Legnica
9 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Dolnośląskie i Lubuskie)
Legnica
9 kwiecień
VIII ITF Puchar AHAC Słowenii
Sentjur - Słowenia
16 kwiecień
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Łódzkie i Świętokrzyskie)
Aleksandrów Łódzki
22-24 kwiecień
Mistrzostwa Europy Seniorów i Juniorów
Terracina - Włochy
22-24 kwiecień
Letnie Zgrupowanie F.I.TAE
Terracina - Włochy
30.04-1.05
Międzynarodowy Kurs Instruktorów
Dublin - Irlandia
30.04-2.05
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Lubartów
7-8 maj
Puchar Polski "B" Seniorów i Młodzieżowców
Łódź
14 maj
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Mazowieckie i Warmińsko-Mazurskie)
Warszawa
21 maj
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Śląskie i Oplskie)
Janów
27-29 maj
Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Wieluń
4-5 czerwiec
Mistrzostwa Polski Juniorów
Oleśnica
11 lub 12 czerwiec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Lubelskie i Podlaskie)
Radzyń Podlaski
11 lub 12 czerwiec
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Zachodniopomorskie i Wielkopolskie)
do ustalenia
18-19 czerwiec
Seminarium szkoleniowe i egzamin na stopnie mistrzowskie z Mistrzem Willem Jacob Bos
Lublin
27.06-6.07
Centralne Zgrupowanie TKD
do ustalenia
13-26 lipiec
Zgrupowanie Reprezentacji Polski Seniorów
Stronie Śląskie
13-26 lipiec
Zgrupowanie Reprezentacji Polski Seniorek
Spała
27 lipiec
I Seminarium Administracyjne ITF
Dortmund - Niemcy
28-31 lipiec
Mistrzostwa Świata Seniorów
Dortmund - Niemcy
29 lipiec
XV Kongres ITF
Dortmund - Niemcy
druga połowa października
Mistrzostwa Polski LZS
Ciechanów
22 październik
I Puchar Kranji
Kranj - Słowenia
druga połowa listopada
Akademickie Mistrzostwa Polski
do ustalenia
Seminarium szkoleniowe i egzamin na stopnie mistrzowskie z Mistrzem Willem Jacob Bos
Lublin
Proszę ... www.pomocnyklik.xt.pl