SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kai Greene IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 822463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Bover0
Póg mo thóin Jeśli z Farahem piszesz prawde o może poporstu nie chciał swojej wiedzy tak łatwo udostepniać tylko bardziej ogólne rzeczy gadał Swoją drogą ciekawie piszesz ,jestes zawodnikiem czy jakims fanatykiem ?
W kwestii amerykańców i ogólnie najlepszych zawodników to ja myśle ,że oni pomimo tego ,że szukają luk jak coś jest źle to dawki równierz dokładają ;) Ale napewno wszystko pod kontrolą.Przecież taki Kai ma sam gigantyczną wiedze a stoi za nim szereg potęznych mózgów.

Co do filozofii z przed kilku stron co ktos pytał tez by był ciekawy.Cokolwiek, jakies pare zdan przetłumaczone chociaz,mój angielski jest fatalny i rozumiem jakies 10% słów jak dokładnie sie w słuch**e w filmiki


- Farah poprostu NIE WIEDZIAL i nie chcial sie skompromitowac, to idzie zauwazyc bo wyrazie twarzy i po tym ze nie bral pytan od bardziej inteligetnych ludzi wymijajac sie zartami, taka prawda, czasami ludzie wierza w co robia tak mocno ze oponuja inne metody i opinie. Kim jestem to moja prywatna sprawa. Mitem jest tez to ze kazdy pros ma gigantyczna wiedze, niestety tak nie jest a prawda jest taka ze malo co ktory naprawde zna sie na rzeczy, wiem wiem, to zapytasz dlaczego sa tacy duzi silni i wogole. Poprostu eksperymentuja a ten co bogatszy moze sobie pozwolic na konkretnych ludzi i lekarzy. Zobacz na Burneike... Jesli chodzi o tak zwana filozofie Kai'a to na poczatku bylem tez dosc zafascynowalny, dopoki nie odkrylem ze mowi ciagle to samo w kolko, zyje we wlasnym swiecie a to co mowi i jak sie wypowada jest wynikiem jego przeszlosci , gdzie jego filozofia wyglada mi ucieczka od przeszlosci. Nie krytykuje go, bo lubie jako zawodnika, fajnie czasami cos powie, ale na koncu jego "wykladu" ( kazdego ) czlowiek wychodzi tak jak przyszedl, z pustka, chyba ze to tylko ja jestem taki glupi albo Kai jest pare epok do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Btw - Faraha nie pytalem o jakies sekrety, w zadnym wypadku. Zadawalem pytania w stylu " co myslisz o wplywie x na y w warunkach alfa" rozumiesz? Niestety nie potrafil na zadne z takim pytan, moich i moich kilku znajomych odpowiedziec, CO NIE ZNACZY, ze cos jest nie tak, bo przeciez COS musi robic dobrze!!! Nie pytalem go teorii ale podalem konkretne przyklady, nie ksiazkowe, bo teoria a praktyka to... Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
5tyg przed.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=733988449948153&set=a.359505307396471.101409.358909480789387&type=1&ref=nf

Zmieniony przez - Corradov w dniu 2013-08-28 16:33:48

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Zdjęcie spektakularne, ale czy Kai do cholery nie widzi tych rażących braków w czworobocznych?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
a po co mu czworoboczne, on to wytlumaczy tak gadka ze zupelnie zapomnisz o tych miesniach szkoda ze na scenie trzeba jednak pokazywac a nie czarowac gadaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 1182 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23682
Kai ma gadane wiadomo, ja to bardzo lubię. Ale kurde gość zajeżdża się dla tego tytułu całe życie, no i dobrze rozwinięte czworoboczne na pewno by mu pomogły w zdobyciu go ;) Sądzę, że wie to doskonale, więc o co chodzi??? Nie wierze, że nie potrafi ich skutecznie trenować!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Zostaje tylko seo to kwestia czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 881 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16629
a gdzie kita predatora ?

"I'm gonna knock You out! Mamma said knock You out!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
z tylu glowy pewnie sie ciagnie miedzy prostownikami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nick Scott Ifbb Pro

Następny temat

Profesjonalne natryskowe brązowienie zawodników pistoletem elektrycznym.

WHEY premium