SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki dla początkującego?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1124
Witajcie. Trenuję na siłowni dwa miesiące i zastanawiam się czy mogę już stosować jakieś odżywki czy suplementy. Zależy mi głównie na wzroście masy mięśniowej przy jednoczesnym spaleniu zbędnego tłuszczyku :) Na wakacje planuje intensywnie ćwiczyć na siłowni, sporo biegać i w miarę możliwości przestrzegać jakiejś diety(sam jeszcze nie wiem jakiej). Jeśli możecie doradzcie mi proszę jakieś odżywki stosować. Mam 17 lat, 189 cm wzrostu i 85 kg wagi. Myślałem o Thermo Speed Extreme Mega na redukcję. Co o tym wszystkim myślicie? Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
Skowron

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie brzmi mądrze.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1124
Sorka za bałagan, ale jakimś dziwnym trafem stworzyłem 3 tematy. Prosze moderatora o usunięcie reszty.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie brzmi mądrze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
mysle ze poki co mozesz wykorzystac potencjal jaki maja poczatkujacy w tym co chcesz osiagnac...zatem trening silowy + aeroby + ewentualnie zakup jakiegos bialka wystarczy..
1

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1124
Dzięki. A jakie konkretnie białko byś polecił? Bo rozumiem, żebym narazie w żadne spalacze czy gainery się nie bawił?

Pozdro

Quidquid latine dictum sit, altum videtur - Cokolwiek powiesz po łacinie brzmi mądrze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
gainery jak najbardziej nie...to nie w przypadku spalania w jakiejkolwiek sytuacji...
suplementy poki co sobie odpusc
z bialko rozne mozesz sobie wybrac...pure whey 80, sp80, natural wpc, egg protein...:)

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329


Powinienes najpierw spalić tłuszcz dopiero później wyrabiać mase mieśniową-z bardzo prostego powodu-tłuszcz "zabija" mięśnie i utrudnia transport różnych substancji odżywczych dlatego odżywki sobie narazie odpuść-Thermo Extreme jak najbardziej-jest termogenikiem więc szybko spalisz tłuszcz(jakieś areoby i bieganko wystarczy) i jednocześnie siłownia. Gdy spalisz to co chcesz spalić-polecam na start Kreatynke z Dextrozą i do tego aminokwasy(OLIMP CREATINE POWDER lub OLIMP MEGA CAPS CREATINE + OLIMP ANABOLI AMINO 180Kaps. wystarczy jak na początek) później dla wzmocnienia efektów weż jabłczan kreatyny(OLIMP TCM) a później...stak kreatynowy-polecam XPAND 925g...ale to długa droga ;) ja osobiście jestem po takich cyklach i wysyłam moje real foto na dowód, że trening czyni mistrza(cwicze 5miesięcy) POZDRO!!

Co mnie może zabić to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2166
Jak na 5 miechw to zadziwiajace efekty, szczerze to jakos nie wierze, ze w 5 miechow mozna osiagnac takie efekty. To jakis ewenement?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 329
W sumie cwiczylem wiesz jakies 6miesiecy nieleguralnie i 5 miesiecy regularnie. Czyli 5miechów cwiczen bo tak to waga i sila stala mi w miejscu. Naprawde polecam Xpand 925g to według mnie najlepszy stack kreatynowy na swiecie. POZDRAWIAM!!

Co mnie może zabić to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2166
Mozesz podac swoje wymiary i wecej fotek? Fotki przydalyby sie lepiej oswietlone.

Zmieniony przez - bolo86 w dniu 2006-07-20 01:01:16
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31
Witam!
Potrzebuje rady specjalnisty lub osoby ktora naprawde dobrze zna sie na tym temacie!
Chce na powaznie zaczac cwiczyc na silowni. Mam 20 lat, wzrost 190cm, waze 75 kg (bardzo malo...),
czyli jestem osoba o nie zbyt dobrej posturze ciała. Raczej spalac zadnego tluszczu nie musze... bo go niemam!
Przedewszystkim na sam poczatek chce zwiekszyc swoja mase, bo jestem za chudy i nie widac byloby efektow...
Moj cel to przytyc chociaz 10 kg!
Nie znam sie calkowicie na diecie, odzywkach itd. I dlatego zwracam sie z prosba!
Czy ktos moglby mi dac cenne wskazowki, od czego zaczac tzn rozplanowac mi jakas diete, doradzic w tym temacie!
Chce przedewszystkim kupic jakies bialko, zeby zwiekszyc swa mase, ale nie wiem jakie...
Nie mam zadnego stazu w cwiczeniach, gdyz wczesniej przez 10 lat trenowalem pilke nozna i nie mialem na to czasu!
Ale biore sie za to na powaznie, juz zakupilem sprzet do cwiczen i chce sobie rozplanowac godz cwiczen na kazdy dzien.
Bardzo prosze o pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miarki w foliach BIOGENIX ?

Następny temat

KAMILA PORCZYK - MISS UNIWERSUM 2006 !

WHEY premium