SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki wasz najdluższy dystans na rowerze??

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 83128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 683


waży jakieś 10- 10,5 kg sądze że jest ok jak na taki rowerek. Aha niedawno był u lakiernika samochodowego wiec lakier jest super, tylko skopałem sobie przód bo kupiłem spraya żółty rażący i walnąłem na ten niebieski i powstał zielony . Jeszcze go dokłądniej zważe i napisze

<<<<co nas nie zabije, to nas wzmocni>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 683


waży jakieś 10- 10,5 kg sądze że jest ok jak na taki rowerek. Aha niedawno był u lakiernika samochodowego wiec lakier jest super, tylko skopałem sobie przód bo kupiłem spraya żółty rażący i walnąłem na ten niebieski i powstał zielony . Jeszcze go dokłądniej zważe i napisze

<<<<co nas nie zabije, to nas wzmocni>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2980
NO JAJECO ,NIEZŁA TA MASZYNA Z TWOJEGO ROWERU ,MAM NADZIEJE ZE NIE NARZEKASZ OD STORNY TECHNICZNEJ ,WIZUALNIE TEZ MI SIE PODOBA ,ZWŁASZCZA ZDJECIE Z BOKU ,DLA MNIE GIT .....JAK BEDE MIEC DOSTEP D CYFRÓWKI TEZ WYSLE ZDJECIA MOJE BIKA ......A CO DO KOLEGI GIECIKA ,TO MAM NADZIEJE ZE PRZEJECHAŁ SWOJ DYSTANS NA ROWERKU MAGNETYCZNYM BO JAK NA ZWYKŁYM TASMOWYM TO TYM BARDZIEJ PODZIWIAM ,I CHLOPIE JAK ZES SIE CHŁODZIL ,JA JAK WSIADE NA TASMOWY TO PRZEJADE GODZINE I JUZ MAM DOSYC BO TAK SIE ZACZYNAM PRZEGRZEWAC ,NATOMIAST W PLENERZE TO JEST SPOKO ,BO WIATEREK ITD

kobieta jest słaba ,gdy kocha ,a najsilniejsza ,gdy jest kochana :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 683


zapodaje foty mojego nowego nabytku- a mianowicie rama z widelcem. Według naklejek i emblematu na przodzie to jest Raleigh, ale na tylnim widelcu tam gdzie koła się mocuje jest napis Gipiemme- tego już samemu nie można wykonać, więc sądze że to jest właśnie coś ze stajni Gipiemme. Wymiarów nie podam bo nie pamiętam, ale jak sprawdzałem to jest na wzrost ok 176-178 cm, a ja mam jakieś180-182. Przełoże całą resztę na tą rame jak tylko wróce z trasy, bo właśnie dzisiaj jade gdzieś na wschód- pierwszy nocleg w okolicach Sławy, a tak w kolejne dni po 80-100km dziennie. Sakwy zaraz zakładam i ok 16:00 wyjazd, wracam w niedziele jakoś pod wieczór. Aha wyjazd jest z Zielonej Góry, pozdro 4all

<<<<co nas nie zabije, to nas wzmocni>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 683


no i jeszcze widelec

<<<<co nas nie zabije, to nas wzmocni>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 79 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 683
Wróciłem, zmęczony to nie jestem bo lajtowo jechaliśmy, średnia to jakieś 20 km hehhe, wiem że słaba ale nie jechałem na wyścig tylko tym razem turystycznie. Trasa była taka: Zielona Góra-Kożuchów-Nowa Sól-Otyń-Lipiny(nocleg pod namiotem)-Chełmek- Tarnów Jezierny-Sława-Tylewice- Góra (nocleg)-Polkowice-Sieroszowice- Szprotawa-Zagań(nocleg) -Jelenin i ZG. Trasa spoko bo miałem wrażenie że większość była z górki. Dystans to 315 km. Ze sprzętu to tylko jeden flak w Tylewicach podczas jazdy polną drogą do wiatraka. Jechaliśmy w czwórke. Jak tylko wróciłem to na miasto wyparowałem bo dzisiaj w Zielonej Górze był wyścig kolarski- mamy winobranie. Kończe coś zjem. Pozdro4all

<<<<co nas nie zabije, to nas wzmocni>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w ta sobote przymierzam sie do 200km mam nadzieje ze bedzie wiecej

ps. na goralu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jestem mega zmeczony tak jak moi towarzysze ale musiale mu pomuc po 170km pojechalem do domu, a tu telefon "mozesz przyjechac bo mi sie przerzutka rozpadla" i pojechalem
200,00km - dystans
8:17 h - czas
24,1 km/h - srednia
trasa bedzie opisana na www.BikerTrzebinia.pl juz nie bawem zapraszam

Zmieniony przez - Foreight w dniu 2005-09-10 20:17:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 264 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
Oj stary widac ze jestes wyjechany :) Nic nie rozumie z tego co napisales
"jestem mega zmeczony tak jak moi towarzysze ale musiale mu pomuc po 170km pojechalem do domu, a tu telefon "mozesz przyjechac bo mi sie przerzutka rozpadla" i pojechalem
200,00km - dystans "

jak odpoczniesz napisz to jeszcze raz po polsku :)

Pozdrawiam -Wojtek-
Strona Bikerów z Trzebini : www.BikerTrzebinia.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale to sie wytnie
Usuncie powysze posty (tego tez), z gory dzieki

Zmieniony przez - Foreight w dniu 2005-09-11 11:08:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Street Climbing Poznań

Następny temat

Kupic rolki ale naprawde super od 600 do 900zl, fitnes/ rekrecyjne

WHEY premium