SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki typ sylwetki ?? Redukcja / Masa ??

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Witam wszystkioch forumowiczow. Od 6 miesiecy prowadze redukcje do dnia. Zrzucilem okolo 40 kg. Chcialbym zaczac lekka mase lecz nie wiem jaki mam typ sylwetki czy jestem ekto/endo czy mezo. Mi sie osobiscie wtydaje ze endo ze wzgledu na to iz przybralem az do 121 kg. A jak wiadomo endo bardzo latwo moze mase lapac tylko szkoda ze nie zawsze dobra tj suchą:D. Poniżej dam fotke powiedcie czy juz czas na mase i jak z sylwetka tzn Endo/mezo ....

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Czy jeżeli postapie tak jak kolega napisal czyli w DT + 200/300 a w NT 0 to jest małe prawdopodobienstwo zalania sie tłuszczem nawet przy mojej tendencjhi do tycia .Orazczy przy dniach kiedy robie aeoroby mam liczyc jako NT czy DT ...

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Somatotyping nie ma sensu, a oprócz tego pytanie durne: zrzuciłeś właśnie 40 kg tłuszczu i pytasz się czy masz tendencję do łapania fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Głownie chodzi mi o to żeby powiedzieć mi jaką mam sylwetke. Zapuścić się jest łatwo nie mając nawet tendencji, wiem coś o tym bo miałem przykład w bliskim otoczeniu. Głownie pytanie to czy zaczynać już mase czy jeszcze redukować ??. Co do wzorstu to 184 waga 83 +\- 0,5 kg.

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
lancca17
Głownie pytanie to czy zaczynać już mase czy jeszcze redukować ??. Co do wzorstu to 184 waga 83 +\- 0,5 kg.



No i to jest sensowne pytanie. Tak, jest dość chudo, a nie masz tyle mięsa (i w środku niego mitochondriów), żebyś się dał radę dociąć do kości. Ja bym dokładał kalorii i starał się nie nabierać więcej masy niż 1 kg na miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Wiadomo jako że byłem Tłusty to bardzo boję sie o zalanie ponowne.Na początek starczy 200 kcal na plus. Czy dokładać interwały/aeroby w celu nie zalania ??

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Aeroby zawsze warto dokładać, bo trening anaerobowy nie prowadzi do rozwoju mitochondriów w nowej tkance, co powoduje gorszy metabolizm tlenowy. Interwały mogą kolidować z treningiem, bo w przeciwieństwie do aero nie są lekkie. Ale to już zależy od Ciebie. Ja bym dał aero ze 2-4 razy w tygodniu i ewentualnie interwały zamiast 1 sesji raz na tydzień/dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Teraz pytanie co do robie nia masy. Czy praca fizyczna ni ekoliduje mocno z robieniem masy. Co jak co ale w 8 godzin sie nalatam jak głupi w pracy, dlatego praca tez pomogla mi w zrzuceniu balastu poniewaz diewta nei zawsze byla wzorowo trzymana. :D

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Oczywiście, że będzie kolidować. Żeby to "przeskoczyć", musisz jeść dużo więcej i zadbać o sporą ilość snu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
jescze jedno czy przy mojej tendencji do tycia jest możliwe łapać suchą mase, czy w każdym przypadku łączy się to z łapaniem fatu.

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2810
Sry za offtop ale czy mogewspomóc się jakimś gainerem w celu podbicia klaoryczności diety ..

Nie rozmawiaj z d****em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5307
Oczywiscie ze tak :]

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z masą,.

Następny temat

Początki na siłowni - potrzebne dobre rady

WHEY premium