SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka alternatywa dla Deci z Normy na obecna chwile ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Pytanie umeszczone w Temacie co polecacie jako zamiennik Normy bo dil a nawet 2 dili ma norme ale cos mi na zdziełano w bulgari wyglada . prosze o wypowiedzi ludzi co stosowali inne nandrolony anizeli Norma Hellas , a nie teoretyków
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
ktos wkleił zdjecia jakiejs innej greczynki i z tego co pisza na innych forach równierz zagranicznych wynika ze Norma odsprzedała firmie AIGIS prawo do klepania nandro , ale ile w tym prawdy nie wiem sam ja zobacze phoenixa jednak wbije przez 3 tyg po 400mg e6d i potem zbadam poziom testosteronu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
a co masz do wyboru,poza tym?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Znajomy brał Holandie i był zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Holandie 2ml? jeżeli tak to znajomy,najparawdopopdobniej wbijał jakis estr testosteronu organon 50mg/ml i poszukaj DNA juz jest w Polsce dobry ugl.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Dlaczego?Mamy dobre zródło,nigdy sie na nim nie przejechalismy wiec mysle ze deca była ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Ta pojemność juz została wycofana z produkcji,dosć dawno zresztą....

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze o wypowiedzi ludzi co stosowali inne nandrolony

tutaj takich nie ma


wypowiem się jako teoretyk gdyż podobne pytanie zadałem na konkurencyjnym forum i na tym zresztą też i oto polecane firmy przez większość znawców:
-phoenix
-flor medico

Atomic omijaj z daleka, organon częściej podrabiany niż norma tak przynajmniej usłyszałem na tym forum bodajże

Sam teraz się własnie zastanawiam czy brać niepewną Norme czy uderzać jedną z powyższych firm... decyzje musze podjąć do piątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
chyba ze mial bardzo bardzo stare zapasy po terminie

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5054
czyli co juz w polsce nie ma orginalnej normy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Norma cały czas produkuje,odpowiedz sobie sam....

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5054
ok czyli ile bylo tyle i jest
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na mecie

Następny temat

Minimalizacja Retencji, PCT

WHEY premium