SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zainteresowac swoja osoba (klub lekkoatetyczny).

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 306
Witam.
Mam takie pytanie. Jak mozna dostac sie do klubu sportowego,ktory trenuje lekkoatletow. Postawilem sobie za cel ze chce bardziej powaznie podejsc do biegania i chcialbym uczyc sie biegana pod okiem bardziej odswiadczonych osob. Doszedlem do wnioskuze najlepszym wyjsciem bedzie dostanie sie do klubu sportowego.
Wiec, jak to zrobic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 306
Wielkie dzieli za posty, naprawde teraz dostaje oswiecenia jak ciezko bedzie mi osiagnac to co sobie zamierzylem. Fajnie znac realne podejscie, ale co by bylo gdybym nie wiedzial ze 2 klasa to naprawde cos wielkiego i osiagnac ja wlasnym treningiem?( teoretyczne zalozenie). Dochodze do wniosku ze tylko inni ludzie ograniczaja nas w tym na co tak naprawde nas stac. To tak w ramach dyskusji, co jest mozliwe, a co nie.
Od dluzszego czasu nie mialem zadnego celu w zyciu. Zwykla egystencja. Teraz gdy sobie jakies wyznaczylem, czuje ze odzylem na nowo. Zyczcie mi powodzenia.
; )

Zmieniony przez - psychonauta w dniu 2014-08-30 15:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idź i zapytaj czy Cie przyjmą. Większość moich klubowych kolegów wraz ze mną tak rozpoczęło przygodę z tym sportem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
napewno się przyjmą.. i zapisz !!! ile masz lat? i gdzie mieszkasz

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 306
Sprinterek zauwazylem po twoich postach ze strasznie pozytywna z Ciebie osoba. Probujesz w kazdej osobie rozpalic dusze rywalizacji i dazenia do celu, za co chwala ci za to : D. Jestem staruchem, 24 lata. Zdaje sobie sprawe z tego ze ten wiek dyskwalifikuje osobe ktora chciala by zajac sie bieganiem powazniej, ale teoretycznie zakladajac jakbym osiagnal 2 klase sportowa w jakiejs konkurencji to wtedy jest szansa na przyjecie?
PS. Moglby ktos pokrotce opisac jak dzialaja kluby sportowe? Jak treningi jakie zalozenia dla zawodnikow. Ogolny zarys.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
24 lat oj mlody jeszcze i nigdy nie jest za pozno!!! wiek do 35lat a nawet sprinter Kim Collins osiaga coraz lepiej a ma przeciez 37lat i pobil zyciowke w 9.97s w tym roku !!! mysl pozytywnie a nie wiek :)

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 306
Gdzies wyczytalem ze zaczynajac w poznym wieku najlepiej kierunkowac sie w maratonach. Moglby ktos sie do tego odniesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenować można całe życie są przecież zawody dla weteranów a nawet mistrzostwa świata (weterani od 35 roku życia) które w 2015 r odbędą się w Polsce (halowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
weteranów tez biegają.. do dziś biegają Polacy Weterani na Mistrzostwach Europy w Turcji / Izmir

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4469
Z drugiej strony nie masz jeszcze zmęczonego organizmu. Ale by było gdybyś dopiero w wieku 40 lat osiągnąłbyś życiową formę i został mistrzem polski. Mieliby o czym mówić przez lata komentatorzy TVP Sport....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 306
Okej czyli cel juz mam zostac mistrzem polski w wieku 40 lat. Zeby bylo ciekawiej wybiore spirint.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chcę Cię zniechęcać ale rozpoczęcie tak obciążających organizm treningów w tym wieku wiąże się z częstymi kontuzjami. Mięśnie nie są już tak elastyczne jak w wieku 14-17 lat. Podejrzewam że w przeszłości nie trenowałeś tak ciężko jak będziesz, gdy dostaniesz się do klubu. Może zanim spróbujesz swoich sił w klubie przetrenuj na spokojnie z miesiąc i sam zobaczysz czy taki styl życia i przede wszystkim masa wyrzeczeń Ci odpowiada. Nie chcę Cię zniechęcić ale 6 treningów w tygodniu (minimum 4 na początek) to naprawdę sporo dla nieprzygotowanego organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Buty na halę

Następny temat

Ściągacz do korby nie pasuje

WHEY premium